:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: yüreğimde gizlisin
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
03092007097879000118880sz4.jpg

Tüm güneyin sıcaklarını getirsen, ısıtabilir misin ki içimi... Ben bu gece gene sana üşüyorum... Gençken yaşamımızda her şey maviydi değil mi?

Hep oyunlardaki gibi olacak sandık yaşam... Kırıldık artık kırılan yerine konmuyor... Yaralar kapanır sanırdık... Bir sabah anında unutulur her şey...

Ben neden hala aynı ateşle yanıyorum ki sana... Yüreğime gizledim seni ve tüm isyanlarımı...

Biliyorum bu sefer de duyamayacaksın çığlıklarımı! Ben gene bildiğin üzere gene sessiz bir haykırıştayım... İçimde eski bir his var aşk... Unutmaya çalışıyorum seni...

Bir ara nasıl da tutkuyla sevdiğimi.. Beni sevdiğin yalanına inanmak istiyorum... Sana da söylediğim gibi:

"Güneş her gün biraz daha parlak doğarmış." Seni hayata bağlamak için nasıl da damarlarına kadar işlemeye çalışmıştım bu sözü...

Şimdileri, beni hayata bağlayan seni arıyorum... Sevgimde bencil olmadığımı bilirsin... Beni gene sevme, bu beni yaralamaz... Sen mutlu ol, bu bana yeter... Ama ne olur arada yaşadığını bilmeme izin ver... Kabuslarıma izin verme...

Ve şunu da unutma ki: Büyük bir aşkla bağlandığım sen; her zaman benim en iyi dostum olarak kalacaksın... Göz yaşın daha yüreğine inmeden ben yanında olacağım... Çünkü yüreğimde gizlisin sen... Hissetmeme imkan yok acıyan yanını... İçinde sakladığın o çocuğu benimle paylaştığın için sağol...

İyi ki tüm yaralamalarına rağmen, hayatıma girmişssin...

Yapılanlara karşılık bunu söylemek yürek ister..

Teşekkürler ablam..
o yürekte kaç kişide vardır bilinmez sağol canım ...
ABLACIM ÇOK GÜZELDİ EMEGİNE SAGLIKSmile

SEN YÜREGİMDE GİZLİSİN
KİMSENİN GÖREMEDİGİ EN GÜZEL YERDESİN...
Tüm güneyin sıcaklarını getirsen, ısıtabilir misin ki içimi... Ben bu gece gene sana üşüyorum...

cok guzel sibel ablacim ya yuregine saglik Smile
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ABLACIM ÇOK GÜZELDİ EMEGİNE SAGLIKSmile

SEN YÜREGİMDE GİZLİSİN
KİMSENİN GÖREMEDİGİ EN GÜZEL YERDESİN...
sağol hilalim canım benm Smile
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tüm güneyin sıcaklarını getirsen, ısıtabilir misin ki içimi... Ben bu gece gene sana üşüyorum...

cok guzel sibel ablacim ya yuregine saglik Smile
sağol ezgim Smile
Vurgunum sana, bir mahkum gibi,
Uykular haram, bir zehir gibi,
Aşığım fakat, hasretin deli,
Ezelden beri...

Ellerim kayıyor saçlarımdan..
Öyle bir karanlık ki bu, baktığım yıldızların ışığı bile yansımıyor ruhuma.
Gecenin zifirinden savrulup yere, birer birer dökülüyor yıldızlar.. Her düşen yitiriyor ışığını. En sonunda, son yıldız da söndürüyor ferini..

Ben, küçük bir kız çocuğu gibi hala korkuyorum karanlıktan..

Bir uzatsan ellerini, karanlığın içinden bir ışık versen bana, aydınlansa ruhum, umursamasa geceyi..

Gece bile almayacak beni içine, biliyorum...

Bir hadise var, kimse bilmiyor,
Olmuyor bende, deprem olmuyor,
Hiçbir şey beni böyle sarsmıyor,
Bir senin gibi...

Kaç gündür isyanım var yaşama. Sessiz çığlıklarım, gülümseyen gözyaşlarım var. Kırgınım artık, dargınım sevdaya da..

Sen... Sevdaların en yüreklisini vermiştin bana oysa.. Düşlerin en gerçeğini, umutların en güzelini getirmiştin.. Gökyüzünün rengine boyamıştın tüm dünyamı..

Düşlerle umutlarla beraber, kayıp gittin ellerimin arasından.. Dünyamın tüm renklerini de alıp yanında, çıktın dünyamdan...

Ellerim hayatın hoyrat poyrazına yenildi..

Aydınlanmayan karanlıklar kaldı bana senden geriye...

Magla.gifrledim seni kalbime,
Kurşunlar işlemez ciğerime..
Zincirledim seni kalbime,
Anahtarları yok denizlerde...

Şeytan diyor ki tövbeler etmeli,
Uğrunda yüz kere, bin kere ölmeli!!
Cehennemde bile zulmetsen de...
Bir seni sevmeli...

Şimdi sızlayan yerisin sevda yanımın.

Sen gittin ya... Yokluğunla değişti sanki dünya. Ne düşler gerçek artık, ne de umutlar var. Ne gökyüzü mavi artık, ne de denizler..

Sensizliğime dokunuyor bütün şarkılar. Rüzgar senin ellerinle dokunuyor saçlarıma. Yağmur, yokluğunu yağdırıyor ruhuma..
Sabahlar olmuyor artık.. Güneş, düşlerime sen geldiğinde doğuyor sadece gecelerime.

İçimde büyük bir inatla yaşatıyorum seni. Yokluğunda acısa da yüreğimdeki yerin, umursamadan bu acıyı saklıyorum seni orda.

Benim yüreğim de sensin belki de, insan kendi yüreğinden vazgeçemiyor...
Biliyorum bu sefer de duyamayacaksın çığlıklarımı! Ben gene bildiğin üzere gene sessiz bir haykırıştayım... İçimde eski bir his var aşk... Unutmaya çalışıyorum seni...

çok güzeldi emeğine sağlık sibelciğim...
Cok güzeldi Sibelim ..Yüregine sagLik (:

Sayfalar: 1 2