:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yağmurun İlk Damlası İçin
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
[yt]b3st3mZ2KTk[/yt]

bulutların yırtmacından
sızarken güneş yakar alev alev
dudakları kurumuş
------çorak toprağı,
gökyüzünde sessiz
ve durgun ateş damarları
nerdesiniz yağmur damlaları?

Sevg ...
Yağmur Damlasının Hikayesidir bu..
Bir yağmur damlası tıkladı camıma Yolunu kaybetmiş bir yabancı gibi Biraz yorgun...
Biraz ürkek...

Bedeninde bulutların parmak izleri Süzüldü... Usulca karıştı sonsuzluğa...Sonsuzluk ne yana düşer? Yağmur göletlerinde yıkanan kırlangıçlar bilir mi?

Bilirler mi camıma usulca tıklayan yağmur damlasının hikayesini Bir şeyler anlatmak ister gibiydi

Ürktü...

Biliyordu ki tek başına bir yağmur damlasını hiç kimse önemsemezdi. Bir bütün olmalıydı sonsuzluğa uzanan yağmur damlalarıyla Birlikte karışmalıydılar sonsuzluğa

Koşulsuz,tek yürek...

Bir yağmur damlası Tatlı bir anı Ayak izleri hala durur camımda...

Yüreğine Sağlık FIRTINA...
Yüreğin dert görmesin güzel kardeşim ....

Çok teşekkürler ...

Sevg ...
Kıraç Dolu Video İçinde Sonsuz Teşekkürler.. Gerçekten Birbirini Tamamlamış...

Tekrar Teşekkürler..

Ömrün mutlu, hayallerin çocuksu olsun bir pırıltı olsun yaşamak ve şen kahkahaların doldursun her yeri dönüşü olmayan değil sonsuza açılan bi yol olsun sevgi solmayan yapraklar gibi güneşle barışık ve toprağın can veren büyüsü gibi yüce ol SevGiyLe Kal Ey FIRTINA...
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kıraç Dolu Video İçinde Sonsuz Teşekkürler.. Gerçekten Birbirini Tamamlamış...

Tekrar Teşekkürler..

Ömrün mutlu, hayallerin çocuksu olsun bir pırıltı olsun yaşamak ve şen kahkahaların doldursun her yeri dönüşü olmayan değil sonsuza açılan bi yol olsun sevgi solmayan yapraklar gibi güneşle barışık ve toprağın can veren büyüsü gibi yüce ol SevGiyLe Kal Ey FIRTINA...

Bu söze yorum yok artık . Yüreğimle teşekkür ederim . İyiki varsın güzel kardeşim ... Bu arada msn de meşguldüm sana yazamadım , umarım anlamışsındır beni . Ama yakın bir zamanda görüşelim muhakkak ...

Sevg ...
Ahhhh ahhhhhh
TşklerSmile. . . .
Ricalar .....
teşekürler resimler şarkı süper olmuş emeğinize sağlık....
BİLKİ BİRGUN SENİ UNUTURSAM OZAMAN OLDUÄžUMU GUNDUR GULUM SENSİZ BİR HAYAT BENİM OLUM GUNUMDUR GULUM SENİ OLE SEVİYORUMKI OLUM ANCA AYIRIR
Sayfalar: 1 2