:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: aRkdşLR biLdiqiNiz qibi...eVLeNjez(sözLüyüz):)yHaR3N..ve..yaRaL!yureq (yakısıormuyuz)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  • imrba aRkdsLr biLdiqiNiz qibi.yHaReNLe...01.10.2007 saaT:02.00 da sözLeNdiqConfusedmiley17::yikildim:
  • sözüMüz vaR.şaHiTLer..barbie ve jackaL beY!!ii
sizce yaKısıormuyuz aNkeT acaLm dediqConfusedmiley17:

işde Res!!!!!!!!!!!!!MMMmMMmM!?!?!?!?!?!??!?!?!

askvx1.jpg
eft arkdaslr yakısyoz muuBig Grin
siz evlenemezsiniz Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin kardeşsiniz çünkü Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:siz evlenemezsiniz Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin kardeşsiniz çünkü Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
:kop:........
yhaa o nerden cıkttıı sımcık Big Grin
KısKaNanLar catlasınBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
bizz karı kocayızzBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin,

iqReNc bıraq ONu baNa qeL(yaraLiyureq)(yHareN).. kesn bunu creature yapmıstrBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
yaren sen dinleme bu ırz düşmanını:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: kardeşsiniz diyom adam karı kocayız diyo...:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
bencede Big GrinBig Grin
öYLemiiiyizzasss askOMmmmmm
yoqhsa karRı kocamıBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
yharenn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bencede Big GrinBig Grin

Confusedmiley18::kizgin::kizgin::kizgin:
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10