:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bunun Adi Aşkti Galiba
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Bir gün öyle aylak aylak dururken gözlerim birden sana takıldı.İnanmayacaksın ama ben ne zaman bir kız görsem hemen bakışlarımı çevirirdim başka bir tarafa.Ama bu sefer olmadı.Gözlerimi senden alamadım...
Allah'ım ne güzel bir kız!
Yanımdan öylece süzüldün gittin ve sen kaybolana dek arkandan öylece bakakaldım.Hiçbirşey düşünemiyordum.Akşam saatleriydi ama güneşin doğuşunu hissettim, o an düşünemiyordum ama hissedebiliyordum güneş yeniden ve eskisinden çok daha güzel doğmuştu.Güneşi gözlerinde saklamıştın sanki ve sen gidince bir kaç saniyede doğduğu gibi aynı hızla battı...
Bir daha seni görebilecekmiydim acaba?Bir daha güneş doğacakmıydı acaba?Tarifi olmayan yada birisinin tarifi başkasınınkine uymayan bir duyguydu yaşadığım....
Bunun adı aşktı galiba...
Sen beni tanımıyordun varlığımdan bile haberin yoktu.Ben yinede hep sana sadık kaldım.Senden sonra ben adını, tatını ve kokusunu bilmediğim herşeyi kendime sakladım...
Seni bir daha göremedim.Gözlerim hep güneşi aradı güneş hep aynı yerinde oradaydı ama kimsenin gözünde saklı değildi ve açıktaydı...
Dedim ya saklı olan herşeyi sevdim.Tual yapıp kalbimi başköşesine güneşi çizdim...
Sonra nedenini bilmeden kuruyup düşen yaprakları topladım...
Adresini bilmediğim bir sürü mektup yazıp, her zarfa kalbimi temsilen kurumuş bir yaprak ekledim.Sen vardın hep o satırlarda ve ben parça parça kalbimi ekledim satıraralarına...
Kim ne derse desin umurumda değildi...
Biliyormusun bazen de güneşi çekiştirdim yıldızlara...
Bunun adı aşktı galiba...

Kerem ÇOBAN 30.01.2007 23.53

PAZAR
Hmm güzel bir aşk tarifi..

Yüreğinden sevgi eksik olmasın..Teşekkürler..
[COLOR="Black"]İlk görüşte aşk demekBig Grin...

tşkler...
[/COLOR]
Vay..diyorum..+rep..!

Sana mi ait bu yazi bilmiyorum ama, her kim e aitse (ki belirtmissin asagida ismini) yüregine saglik diyorum.

Tskler kül Wink
Teşekkür ederim Cimcime, seninden yüreğinden sevgi eksik olmasın...
ben teşekkür ederim Qetesh...
Ben teşekkür ederim Elfida...
güzel bir yazı emeğine sağlık...
Gercekten cok güzel bir Yazi bu ..
Yüregin dert görmesin güzel Arkadasim ..

Sevgiyle Kal ..
Teşekkür ederim Sibel...
Sayfalar: 1 2