:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: sitem s?zlerii..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
♥ Korkum Sevmek De?il; Korkum Sevipte Ayr?lmak… Korkum Kur?un Yemek De?il; Kalle??e Vurulmak… Korkum ?l?m De?il; Senin Taraf?ndan Unutulmak…

♥ D?nmeyeceksin biliyorum, tutmayacaks?n ellerimden ?pmeyeceksin dudaklar?mdan sevmiceksin beni deli gibi, vurmayacaks?n kalbine zinciri benden ba?kas?n?da alacaks?n sevgilim......!

♥ Sev ?yle sev ki kalmas?n sende gurur, Gurur'un ba?lad??? yerde sevgi son bulur

♥ Niye a?l?yorsun dediler, sevdim dedim. Niye ?z?l?yorsun dediler, g?n?l verdim dedim. Elin k?z? i?in de?ermi dediler, me?erse de?mezmi?..

♥ Sen sevda ?rma??, gittin ele akt?n, sen d?nyam? y?kt?n. Vefas?z A?k?m...

♥ D?nya d?nd?k?e sen hep bana D?NMEYE. Ba??n? her yast??a koydu?unda beni G?RMEYE. Her kahkahamda g?z ya?? D?KMEYE. Ben ya?ad?k?a sen ?LMEYE Mahkumsun...

♥ Alsalarda ?u ya?la dolu g?zlerimi yerlerinden. ?alsalarda haberim olmadan seni kalbimden. E?er unutacaksa bu can ??kmas?n bedenimden. ?l?rsem s?yleyin mezar?ma gelmesin o sevmeyi bilmeyen.

♥ Sana o kadar k?rg?n?m ki, seni bin par?aya b?lsem yetmez. Ama kaybolacak bir par?anada g?nl?m elvermez...

♥ B?t?n insanlar? sevebilirdim, sevmeye senden ba?lamasayd?m.

♥ Y?r?d???n yollardan ge?ebilirsin bir daha fakat an?lardan,ASLA!

♥ Bunca ac?y? ?ekmez hi? kimse ve bunca ?l?mden kolay d?n?lmez bu kadar sevmeyince..

♥ ?yle kolay de?il benden kurtulman, hesab?m bitmedi daha seninle, ?c?m? almazsam haram ya?amak, hesab?m bitmedi daha seninle.

♥ Bug?n yeni bir meyhane ke?fettim mezarl???n tam kar??s?nda beni ararda bulamassan ya meyhanedeyim ya da tam kar??s?nda.

♥ Seven Ben Sevilen Sen A?layan Ben A?latan Yine Sen.!!!

♥ Bir zamanlar ard?ndan bakar a?lard?m ?imdi d?n?p ard?ma bile bakmam. Bir zamanlar u?runa d?nyalar? yakard?m ?imdi ?erefsizim kibrit bile ?akmam!!

♥ A?k?m?z i?in kan d?kmemi istiyorsan sana d?nyan?n ?ah damar?n? keserim illede senin kan?n olacak diyorsan m?him de?il ben seni toprakta da severim.

♥ Benim kalbimi k?rmak suya yaz? yazmaya benzer, k?r?lan kalbimi d?zeltmek gece do?an g?ne?e benzer. Sen o suya yaz? yazmay? ba?ard?n ?mdi g?ne?in do?mas?n? bekle...
SeLamun aLeykum naSiLSiniz Arkada$Lar ben aLoNe_Dj KoLay geLSin ?nceLikLe Peri Apla ?ok DOLmu$ beLLi :p bide ben ReSim Koymayi biLmiyOrum bana Yardimci OLAcak biri Msn'ye bi ZahmeT GeLSin

ManyaX_BoY: msn verimi yasakt?r.
ilgili mod arkad?lardan yard?m iste...
teşekkürler... güzel sözler...
Eline Y?re?ine Sa?l?k G?zel Olmu?
saoll birazz dertlendıkk ıstee tskrlerr...
tşkrlerrr peri kızı
çok güsel olmuş peri ablacık yüreğine sağlık..
sitemim sana deil Allah'ım sitemim beni bırakıp yüreğimi çalan sewgiliye !
Saol Apla Smile Heheh GÜsel OlmuŞ Bende Dertlendİm Beaea
Smile)))tesekulerrr okı hepımızzz derttlenelımm bee