:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: bir delinin kaleminden
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
İkiye bölünmüş ruhum.. Bir yarısı diğer yarısına ağlıyor...Öbür yarım ise diğerine isyan ediyor...Ve ikisi de yok olup gidiyorlar yarattığım girdapta...
Bir keşmekeşlik yakamda..Sergüzeştlik kapımda..Ve bir fenomeni yaşıyorum...
Nefes almak kadar doğal...Güneşin kendi kızıllığında her akşam ölüp, her sabah doğması kadar alışılagelmiş...
Denizin delisi ben...
Mavinin delisi ben..
Sonunda oldu...
Çılgınlığın sıfır noktasında, gözlerimde garip bir ışık beklemekteyim...gelmeyecek olan günleri.. gelmeyecek olanları..
İleriye bakamıyorum... gözlerim acıyor...
çok uzak olduğundan mı, yoksa çok yakında da bu yüzden mi bakamıyorum, bilmiyorum..
ruhum kendi sürgününde, gözlerim şahitlik etmiyor.. kalbim katilim olma yolunda...
körebe oynuyorum gelecek günlerle...
ebe benim... bir türlü sobeleyemediğim kim?
Kör dalış yapıyorum henüz gelmeyen zamana.
Nefes almak için yukarılara çıkmak gerek... Her çıkışta fark ediyorum ki en dipteyim..
Nefes almak doğal değil artık... Soluğum ciğerlerimde esir... ve güneş... güneş öldü...
Delinin denizi ben..
Delinin mavisi ben...
İkiye bölünmüş ruhum.. Bir yarısı diğer yarısına ağlıyor...Öbür yarım ise diğerine isyan ediyor...Ve ikisi de yok olup gidiyorlar yarattığım girdapta...

Teşekkürler canım..
Nefes almak için yukarılara çıkmak gerek... Her çıkışta fark ediyorum ki en dipteyim..
Nefes almak doğal değil artık... Soluğum ciğerlerimde esir... ve güneş... güneş öldü...

yuregine saglik ablam dokturmussun yine cok guzel
yıldız gözlüm sende eklesene senin şu dörtlüklerden buraya
Denizin delisi ben...
Mavinin delisi ben..

abla çok güzel yaa....
ellerine yüreğine sağlık....
ömrün güzelliklerle dolsun ....
:: CiMCiMe :: Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İkiye bölünmüş ruhum.. Bir yarısı diğer yarısına ağlıyor...Öbür yarım ise diğerine isyan ediyor...Ve ikisi de yok olup gidiyorlar yarattığım girdapta...

Teşekkürler canım..
ben teşekkür eederim canım....
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Nefes almak için yukarılara çıkmak gerek... Her çıkışta fark ediyorum ki en dipteyim..

yuregine saglik ablam dokturmussun yine cok guzel
sende sağol ezgicim
Çılgınlığın sıfır noktasında, gözlerimde garip bir ışık beklemekteyim...gelmeyecek olan günleri.. gelmeyecek olanları..

yuregine saglik cok guzel ablacim Smile
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Denizin delisi ben...
Mavinin delisi ben..

abla çok güzel yaa....
ellerine yüreğine sağlık....
ömrün güzelliklerle dolsun ....
sağol canım kardeşim eynı dilekleri senin için de diliyorum
Edit Canat : Konu Taşınmıştır...
Sayfalar: 1 2