:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: cok acıl yardım!!!!!!!!!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
800040005

arkadaslar bır arkadasım bana bır yazı gonderdı nıck bolumune kopyala dıye aladım kopyaladım msn kapandı actıgım zaman hata verıyor hata koduda 80004005 eğer bu hata kodunun çözümünü bilen varsa yardım etsın
msn nen cokmus onu o pcde acamassın daha ama baska pc de acabılırsın format at pcne bsy olmas korkma Wink
bak şimdi kardeş i dinle beni
şimdi bilgisayarında ara ma yerine gir başlat+ara oraya msn adresini yaz ve gizli dosyalarda ara daha sonrada bulunan şeylerin hepsini sil ..bu birinci aşama önce bunu yap daha sonra pc yi bi aç kapa sonra tekrar haberleşelim okSmile
ne oldu kardeş pc tamamen mi çöktü bi cvp ver yaptınmı bunlarıBig Grin
krds heç bir şey bulmadı valla
:\Documents and Settings\Owner\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts
burda ne var ne yok hepsini silin.

araçlar/klasör seçenekleri/görünüm bu sekmelerden sonra "gizli dosya ve klasörleri göster" seçeneğini işaretleyin.
aNq3L!ca tesekkur ederım bılgılerın ıcın ama
bulamadım daha doğrusu oyle bır klasor yok
bak msnem MorciveT : Foruma msn adresi yazmak kesinlikle yasaktır.
bu adresı kaydedıp bana yardımcı olursanız sevınırım tmm mı aNq3L!ca ve jackal beyi xsearchgirl
şampiyon_kickboxer Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak msnem MorciveT : Foruma msn adresi yazmak kesinlikle yasaktır.bu adresı kaydedıp bana yardımcı olursanız sevınırım tmm mı aNq3L!ca ve jackal beyi xsearchgirl
:yikildim::yikildim:
Sayfalar: 1 2