:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: "degiştik Biz"
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
muhtesemqg5.gif

Hayatımın anlamı ilk karılaştıgımız yeri hatırlıyomusun hala ne çok degişti dimi ozamandan bu zamana ikimizde ne kadar çok degiştik halbuki biz aynı kalmalıydık ama kalamadık kirlettik sevgimizi degiştik araya ayrılık girdigimi bi şeyler degişiyomuş gerçekten halbuki biz öyle mi olmalıydık..

tearshedbyprettylushsuilq2.jpg

Aglıyorum çünkü biz degişmicektik kimse bizi degiştiremicekti ama degiştik işte gözlerimden kan akıyo içime attıgım sözler akıyo bu kez artık gözyaşlarım bile kan akıyo tıpkı yüregimin kanadıgı gözyaşlarımda kana bulandı..
Neden böyle oldu ki diye soruyorum ama yinede sorular cvpsız kalıyo hiç bi soruma cevap bulamıyorum ben....
Yüregimin kanadıgı gibi gözyaşlarımda kanıyo

Ne degişti o tanıştıgımız günden sonra zaman neden herşeyi alıp götürdü bizden biz zamana yenilip degiştik mi?yoksa sadece kendimiz degişmek istedigimiz için mi oldu büütn bunlar

5628899mdzq6.jpg

Ayrılık kapımızda hayatımın tek gerçegi ama ikimizde ses çıkarmıyoruz bu ayrılıga degiştik biz sevgimizde bizimle birlikte degişti herşeyimizle iki yabancı olduk degiştik çünkü.....

İşte veda zamanı geldi herşeye veda ediyoruz iki yabancı olarak bir zamanlar herşemizidik birbirimiz ama artık iki yabancı olduk...
Şimdi bi kez daha anladım "DEGİŞTİK BİZ"

__ÇİLEK__
İşte veda zamanı geldi herşeye veda ediyoruz iki yabancı olarak bir zamanlar herşemizidik birbirimiz ama artık iki yabancı olduk...
Şimdi bi kez daha anladım "DEGİŞTİK BİZ"

Yüreğine sağlık canım..
çok güzel gerçekten...o mükemmel yüreğin hiç dert görmesin Smile...
TŞK EDERİMSmileBEGENDİGİNİZE SEWVİNDİM YÜREKLERİNİZDEN MUTLULUK EKSİLMESİNSmileSmile
güzel yüreğine sağlık hilalim...
Yüregindeki o güzellik Daim olsun Bitanem..
Ayriliklar uzak kalsin (:

Cok güzel ve hos yaziydi Cilegim ..
Tesekkürler ..

Sevgiyle Kal ..
TŞKLER ABLALARIN BİTANESİ Smile
waww cok gusel olmus ellerıne saglıkkkSmile
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güzel yüreğine sağlık hilalim...

SAGOL ABLACIM YÜREGİNDEN MUTLULUK EKSİLMESİNSmile
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yüregindeki o güzellik Daim olsun Bitanem..
Ayriliklar uzak kalsin (:

Cok güzel ve hos yaziydi Cilegim ..
Tesekkürler ..

Sevgiyle Kal ..

Sagol canım hepimizden uzak olsun ayrılık...
Begenmene sevindim sevda yüreklim..begenip yorum yapmana daha çok sevindim teşekür ederim...
mutlulukla kalSmile
Sayfalar: 1 2