:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Neden Acimasizlar
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
BAZI İNSANLAR NEDEN BU KADAR ANLAYIŞSIZ OLUYORLAR ELLERİNDEN GELSE BENİ KESERLER.BELKİ YAKINDA YAPARLAR.
hayırdır kardeş buda nerden çıktı ne oldu
beladan uzak bir hayat istiyoruzz
ANNEM BENİ HLK EKMEK ALDIRMAK İÇİN GÖNDERMİŞTİ EKMEK KALMAMIŞ ALMADAN GELİP DURUMU ANLATINCA SANKİ EKMEÄžİN BİTMESİ BENİM SUÇUMMUŞ GİBİ BİRDE DAYAK ATMAYA KALKIŞYOR DAHA BAŞKA SORUNLARDAVAR BİR BİLSENİZ.
Takma bunları kafana, kafana takıpta canını sıkma herşeyin bir sonu
vardır.Bunun da bir sonu olacak eninde sonunda bu durumda değişecek. Sen yeterki moralini bozup canını sıkma

blue_belial

Buna hayat denılıyo hasan. bunlar olacak tabı ama ıste, guclu olmak gerekıyo.
sende genc adamsın, takma kafanı bunlara.
YA CANAT TEK SORUN BU OLSA YİNE İYİ BUNLAR PAZARDAN YER ALIP SATIŞ YAPMAYA BAŞLADILAR BENİDE BU İŞE BULAŞTIRDILAR BİR GÜN PAZARA ÇIKAMADIM DÜN HASTAYDIM ÇIKMADIN HASTADA OLSAN ÇIKACAKSIN DİYE BAÄžIRDILAR YA MORALİMİ FENA BOZUYOR ELLERİNDEN GELSE BUNLAR BENİ KESİN ÖLDÜRÜR.
öle bozmayacaksın kafanı biraz onların huyuna gitmeye alttan almaya çalış
yapabileceğin fazla bişey yok bu şekilde birçok kişi var senden daha kötü yaşantısı olanlarda
var öyle hemen pes edip yılarsan ki daha hayatın başındasın daha neler gelip geçer
insanın başından bi bilsen takma kafanı sen yine sabret
ne demişler keser döner sap döner gün döner hesap döner
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:öle bozmayacaksın kafanı biraz onların huyuna gitmeye alttan almaya çalış
yapabileceğin fazla bişey yok bu şekilde birçok kişi var senden daha kötü yaşantısı olanlarda
var öyle hemen pes edip yılarsan ki daha hayatın başındasın daha neler gelip geçer
insanın başından bi bilsen takma kafanı sen yine sabret
ne demişler keser döner sap döner gün döner hesap döner
sende haklısın ne diyeyim.
Takmaa buda gecer Smile üsme tatLi canini :$
Sayfalar: 1 2