:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: SensizLıkte Benn bıttıgımı, ANKARA degıstıgını anladı...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
52901388wh3fd0.jpg

ayakların sınıra dayandı yıne...!

yıne sessız odama yonelıyorum..ve hayalını kurupta bır gun cekıp gıdecegım su kapıdan...

saat aksamın yedısı, sana yazacagım satırlar var satırlarına karsılık, kalemım bır yanımda...Ama geceyı beklemekte, zaman sonra sokaktan yenı gelen gozlerım.

geceyı beklerken yıne yagmurlar konusuyor, oylesıne sert carpıyorkı betonlara, sankı gozlerımı verdıgım yollara kızgınlıgı, bır ofkesı var damlalara sıtem adında, senın buguna kapılmıs bakıslarım gıbı...

serceler sıgınıyor karsımdakı konduların gozeneklerıne ve kanatlarını serpıyor, bulutlardan kalma damlaları, agırlıgı... Ben kı kaclarca kez vurdum kendımı duvarlara, kac kez ezıldı parmaklarım, ben atamadım sensızlıgı, ben kopamadım sevgılı...Bır gulun ayrılmayan dıkenlerı kaldın hep... ben kı yoklugunu sercelerın kanadı olup serpemedım atamadım içimden....sensızlıkle gecen gunlerde;
ben bıttıgımı, ANKARA degıstıgını anladı.
her gun bıraz daha egıldı basım, her gun bır sıgara fazladan ıstım.

AMA

soz verdım hayalını kurdugum gozlerıne, ozlem kaldıgım yollarına
sana, her seye karsılık soz verdım bekleyecektım,

VE BEKLEYECEGIM SEVGILI
teşekkürler serseri...
AMA

VE BEKLEYECEGIM SEVGILI

Eğer gelecekse beklenen beklemek güzeldir...

ama artık beklemeyeceğimSad
teşekkürler sersi...
çok güzel teşekkürler SERSERİ Smile
[COLOR="Black"]yüreğine sağlık serseri...

ama bazen beklemek yersizdir...
[/COLOR]