:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Pas tutmuş makasımla kesip attım sensizliğimi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sabahın ayazında, ağırlaşmakta bedenim; uykusuzum...yeni bitti gecenin kavgası, gerilimin doruklarında..tek bir sözle noktalandı ömrüm, yeniden çiziliyor şimdi yüzüm; göz kararı...
Hırçın uyanmıştı gün; bugün...kan çanağı olmuş gözlerimde; aynada belirdin yüzümde..koyu kızıl yalnızlığımda; pas tutmuş makasımla kesip attım sensizliğimi...kim vurduya gitmiş aşk, senin ellerinde..
Asiydim önceleri, sarmaşık kıskançlığın sarmıştı her yanımı..sen suladıkça yüreğimi; büyürdü şımarık ve sarmaşık hallerim..tozu dumana katası gelişlerin;sahibisin ansız gidişlerin..dilinde hep saklıdır ışıklı yalanların...yanıldım.....
Yorgun savaşçıydı artık zaman, silahlarım tükenmiş...ceset yalnızlığımda yastık altı olmuş şiirlerim..deşeleme artık yüreğimi, ellerinde benim kanım..ağzımda acı zehrin; tükürülesi...mumyalanmış sensizlik...hep durur bir kenarımda...bir gelip bir gitmelerinle bezenmiş...
Ağırdan alınmış sevmek; kim vurduya gidilerek...paranoya olunmuş yalanlarla; silip atılası aşk...
Kıyıp geçilen zamanlarda
Gözlerimden yaşlar akıyor
Ama fark ettirmiyorum yalnızlığıma
Yağmur yağıyor zaten gözyaşlarıma…
Belli olmuyor ağladığım
Yağmur yağıyor umutlarıma
Yağmur yağıyor hayallerime
Sevgime…
Onlarda belli olmuyor
Kalk hadi gidelim yalnızlığım
Yeterince ıslandın sende..

Tesekkurler...

SmileSmileSmile
Okuyan gözlerin dert görmesin...Ben teşekkür ederim..
Sabahın ayazında, ağırlaşmakta bedenim; uykusuzum...yeni bitti gecenin kavgası, gerilimin doruklarında..
sağol canım emeğine sağlık.....
Teşekkür ederim ablam..yüreğine sağlık..
kim vurduya gitmiş aşk, senin ellerinde..

teşekkürler cnm...
yüreğine sağlık janımm...
yüreğine sağlık janımm...
Teşekkür ederim..

rapunzel..deryalım..