:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sadece bir nefeslik ömrüm olsun sende
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Sadece bir nefeslik ömrüm olsun sende,
Sadece bir hasretlik yerim olsun yüreğinde…”

Her aşk küllendi… Yürek dillendi… Rüyalara daldı gönül, sevdalara kapattı gözlerini… Zamansızlıkların içinde sana ısmarladı yarınlarını… Sustukça yaşadı, kendini sana adadı yürek…

Adıma anlam katan gülüşlerimi ellerinde büyüttü umutlarım… Şimdi gel sen de hadi, yüreğimi güldür…Asi ve keskin gülüşlerim olsun adımın anlamı…

Her şey geçsin bir hüzün kalsın gözlerimde… Çiçek kokulu bir aşk burnumun direğinde, bir de yapraklarını öptüğüm yeni doğmuş bir bebek tohumu düşlerimde… Bir nefes bildim seni sevdaların gönlünde… Doyulmayan bir hasretsin yüreğimin dibinde… Dedim ya; “Her aşk küllendi işte, yürek dillendi. Rüyalara dalan gönül, sevdalara kapattı gözlerini”

Şimdi ninniler söylüyor o yürek kendini avutmak için…
Daha da yaşlanıyor gece…
Ve ben yaşıyorum…
Ölüyorum yaşadıkça…
Çok güzeldi yaa...
Gönlüne sağlık...
Hayatın sana bırakılan sokaklarına, karmaşık duygularını kapıların arkasına kilitleyerek çık.
Bütün yürüyüşlerin, bütün yolların sonu kendinde bitsin. En çok da kendine özlem duy.
Aynada gördüğün yüzün, kalbindeki senden başkası olmaması için özlemlerine tutun.
Yol uzun, vakit kısa. Zamanın hayat törpüleyen basamaklarından,
ömrümün son durağına esenlikle gitmek istiyorsan, en çok kendini özle. En çok kalbine, kendine tutun...

Cünkü kendi sessizliğinin sesi ol..

Tesekkurler...

SmileSmileSmile
teşekkürler janım...
Teşekkürler benden canlarım...
sağol cimcimem emeğine sağlık....
teşekkürler cimcime Smile çok güzeldiSmile
ya ben senin bu nickine hastayım he bi daha söylemiştim Smile şeker gibi yaaaa Wink kesin sende öyle tatlısın Smile
ROSE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teşekkürler cimcime Smile çok güzeldiSmile
ya ben senin bu nickine hastayım he bi daha söylemiştim Smile şeker gibi yaaaa Wink kesin sende öyle tatlısın Smile

Smile Teşekkür ederim..Takdiriniz..Sizden tatlı olamam herhalde..Wink
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sağol cimcimem emeğine sağlık....

Yüreğine dert tasa uğramasın ablam..Sağolasın..
Şimdi ninniler söylüyor o yürek kendini avutmak için…
Daha da yaşlanıyor gece…
Ve ben yaşıyorum…
Ölüyorum yaşadıkça…

cnm bnm çok güzel olmuş yüreğine sağlık...
Sayfalar: 1 2