:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: sessiz geldim sessiz "GİDİYORUMMMM"
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
344341gz3.jpg

Çook düşündüm gittip gitmeme konusunda ama anladım ki gitmek en dogru kararmış..düşüncelerimm belki degiş dedim ama degişmedi yalnız kaldım düşündümm çook düşündüm.....

"GİDİYORUMM"

Buraya sessiz geldim sessiz giidyorum yine yani ne geldigim anlaşılmıştı nede gittigimi anlaşılıcak kesin kararmı verdim ben aileme sevdiklerime sesleniyorum ve GİDİYORUM.....

N e güzel anlar yaşamıştım oysa ama biyerde çok kalınmıyomuşş ben tüm mutluluklarımı bırakıp gidiyorumm....
gitttyw5.jpg

Belki bigün yine gelirim sessiz sedasız kimbilir gitmek aslında bana göre degil ama böyle olması gerekiyoo

"GİDİYORUM"

Kimse üzülmicek çünkü kimse anlamıcak gittigimii herşeyimi bırakıp gidiyorum bir kendim bir ben gidiyorumm...

327425545_415b280a28.jpg

Eşyalarımı topladım gidiyorum ben sesizce gidiyorum burdan tüm sevdiklerimi bırakıp belki kimse bnei sevmedi ama ben sevdim kalbimde herkeze yer vardı herkezi sevdim..şimdi ise eşyalarımı aldım arkama bile bakmadan gidiyorum kimse farkına varmıcak gittigim ben sessiz geldim sessiz gidiyorum "BURDAN"

thrillmekillmebyzzznakeou3.jpg

Ben aglıyorum zaten bide siz aglamayın sesizce gidiyorum affedinn banada bu yakışır zaten veda etmeden gözlerimde yaşlarla "GİDİYORUM"

SESİZCE GELDİM YİNE SES ÇIKARMADAN

"GİDİYORUMMMMM"

[yt]RAfpUYKlCoQ [/yt]

14,09,2007
____ÇİLEK___

SAAT:21:15
BİR ŞARKI Bİ ŞİİR GİBİ YAŞADIM ACILARI SENDEN BANA HATIRA ŞİMDİ SAKLADIM SEVGİNİ KEDERLE...

BİR SIR GİBİ SAKLARIM SENİ Bİ RYEMİN BİR GİZLİ DÜŞ GİBİ BEN BU YÜKÜ TAŞIRIM YETERKİ SEN GİTMEE......

HEP BİR SIR GİBİ SAKLADIM YİNE SIR OLARAK KALIRSIN SEN YETER Kİ GİTMEE SANA KIYAMAM BİLİYOSUN YAPMAA GİTME...

SEN GİDERSEN BENDE BAŞKALARIDA ÇOOK ÜZÜLÜCEK BUNU İYİ BİLİYOSUN GİTME.....

SEN BENİM TEK SIRIM TEK GERÇEGİMSİN BİR SIR GİBİ SAKLADIM YİNE YEMİN EDERİM EN BÜYÜK SIRIM OLARAK KALICAKSINN....

"GİTMEE BURDAN KAL GİTMEEEEE"

blue_belial

Hoscakal oncelıkle ama, Sanal'ı Real'le karıstırmak. en buyuk yalnıs.
son 9 yılda ogrendıgım tek sey bu...

Sende bıraz fazla kapıldın herhalde. neyse. hayırlısı olur ıns
nasıl ıyı olacaksan, onu yap...
Yaa Kim Nereye Gidiyo Ne Sanalla Reali Yaa Ben Bişey Anlamadim Kim Gidiyoo!!Sad
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hoscakal oncelıkle ama, Sanal'ı Real'le karıstırmak. en buyuk yalnıs.
son 9 yılda ogrendıgım tek sey bu...

Sende bıraz fazla kapıldın herhalde. neyse. hayırlısı olur ıns
nasıl ıyı olacaksan, onu yap...

MRB ARKADAŞIM BEN Bİ YERE GİTMİYORUM Kİİ!!!
BİŞEYEDE KAPILAMDIM BEN SANALDA HİÇ SEVGİM OLMADI SANIRIM YANLIŞ ANLIŞILDI YAZIGIM YAZI BEN BURDAYIM YAAA ÇİLEK BURDAA.....
ÖZÜR DİLERİM YAZDIGIM YAZYI YANLIŞ ANLAYIŞILACAGINI DÜŞÜNMEDİM BEN BURDAYIM VE ÇOOK MUTLUYUMMMMMConfusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:

ÇİLEKTEN KURTULAMAZSINIZZ BEN ÇİLEGİMM ÖYLE KOLAY MI YAA

SİZİİ SEVİYORUMM CANLARR BURDAYIM BEN HEPPConfusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:

blue_belial

Smile pardon ya o zaman... ben bıraz fazla kapıldım demekkı
hiiiiiiii şimdi Analdim Kimse Biyere Gitmiyomuşşş Sanirim Yanliş Anlaşilam Olmuş Burdaa Neysee Kimse Gitmiyo Yaa SmileSmile
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Smile pardon ya o zaman... ben bıraz fazla kapıldım demekkı

OLSUN OLUR BÖYLE ŞEYLERRSmileSmile
BENDE HATAA OLDU YAA SANKİ GİDİYOMUŞ GİBİ Bİ YAZI YAZDIM ÖZÜR DİLERİM.....

MUTLULUKLA VE DOSTÇA KALLLSmileSmile
çok güzeldi çilekcim...
yüreğine sağlık...
emeğine yüreğine sağlık canım.....
Sayfalar: 1 2