:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Aliştim Sana......ellerine....yüregine.....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
gitmedx4zf7.jpg

Ellerimi her uzattıgımda sen vardın yanımda ne zaman düşücek olsam sen tutun beni..beni şu hayatta senden başka seven kollıyan olmadıı sana öyle alıştım ki...her uzattıgımda ellerin olucak sandımm...
kalpvedillm0.jpg

N e zaman düşücek olsam senin tutmanı bekledim alışmıştım buna hayatta hiç gülmeyen yüzümü sen güldürdün benimm öyle farklıydınkin herkezden digerlerinden sadece sevgin vardı kalbindee ......ben o kalpbe o sevgiye o kadar alıştım kii napıcam bilmiyorum..

mysteriasevenbiledimlayikhc3.jpg

İçinde tutmadın sevgiyi haykırdın herkeze herşeye deliydin sen benimdin beni kollayan bana inan bana sevgisi veren sadece sendin....

Benim için aglıyabilen tek kişiydin sen sana öyle alıştım ki senden vazgeçemem sen her seni seviyorum dediginde inanmamıştım sende aglayarak seviyorum işte anla artık dedin....
heart_38.gif

Elimi her uzattıgımda ellerin vardı sıcacık yüregin vardıı...alıştım sana ellerine yüregine herşeyine bi gün gidersen benide götür çünkü bu hayatta bi sen sevdin beni prensesinide yanına almayı unutma prensimmm...

Ellerimi her uzattıgımda ellerin olsun yüreginin sıcaklıgını kalbimde hissediyimm her zaman her düştügümde sen kaldır yine beni ben sana çook alıştımmm....
2c004ce482b16bc6xc8.jpg

14,09,2007

__ÇİLEK__
teşekkürler janım....
Elimi her uzattıgımda ellerin vardı sıcacık yüregin vardıı...alıştım sana ellerine yüregine herşeyine bi gün gidersen benide götür çünkü bu hayatta bi sen sevdin beni prensesinide yanına almayı unutma prensimmm
emeğine sağlık hilalcim....
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teşekkürler janım....

sagol deryalımmSmile herşey gönlünce oslun canım..
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Elimi her uzattıgımda ellerin vardı sıcacık yüregin vardıı...alıştım sana ellerine yüregine herşeyine bi gün gidersen benide götür çünkü bu hayatta bi sen sevdin beni prensesinide yanına almayı unutma prensimmm
emeğine sağlık hilalcim....

Sagol ablam herşey o güzel gönlünce olsun
SEVGİYLE KALSmile
İki Damla Rüzgar

Kadife saçlarını savurunca yel
vurunca hayalin gözlerime
üşüyünce nergiz
gülünce gül
çağlayınca nehir
gel
gel yudum yudum, yürek yürek
gel konuş benimle bu uzak dünyada