:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: elveda duygusuz:(
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
okullar acılıo istemeskteSad ama yapck bişey yok internette elden gideo :x sizinle çok gsl anlar geçirdim gerçekten eğlendim ama artık veda vakti geldi acı ama gercekConfusedmiley18: arda bi yine girerim ama cok olmas sanırım sizi çok öslücem kendinize ii bakın basarlı bi sene diliorum hepinise icon11.gif sizi çok sewiorum:k::Smile.....
sendemı be brutus herkes tek tek gıdıyo :'( kendıne ıyı bak brutus umarım okulda basarılı olursun k.i.b brutus:'(
:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'( çılgınım sende mi ya:'(:'(:'(:'(:'( seni seviyorum başarılarını dilerim:'(:'(
yapck bişe yok Sad
bnde seni çok sewiorum sipel ablam Sad
uff herkes gidio:'(:'( basarılar
canım benm ya üzüldüm valla ama yapacak bişey yok önce geleceğim tabiki arada gel ama canım:'(:'(:'(
gelrim ya artık kafeden fln girerisSmile
yha melike jnm sendemi yha bak bni unutursan bozusurus obur tarafta iki elim yakanda olur onu bilesin nese seni osluces tabi bnide oslerler inş bnde yoqum artık allah izin verirse univli biri olarak tekrar gelecem buruya...Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:
ßa$ariLar Sad:
Sayfalar: 1 2