:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Biz Mutlu Sona Ulaştik
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
[url=javascript:history.back()]mutlu-ask-evlilik.jpg[/url]

İkimizde bugünü beklemişti hayatımızın boyunca....artık ben sana sende bana aitsin tamamen..

Sanki hiç olmıcakmış gibi gelirdi ama işte hayalimiz oldu bitanem evleniyoruzz...artık bi ömür boyu ellerimiz yanyana....

Kolay şeyler yaşamadık bizz onca engellerden geçtik ve bi çokk ayrıl yaşadık ama en sonunda mücadelemizin zaferini kazandık....

Herşey istedigimiz gibi oluyo herşey hayal ettigimiz gibi biz evleniyoruzz bizim sevdamız bunu hak etmişti bitanem....

Şimdi ikimizin yüüzndede o tebessümlü mutluluk var geçmişimize baktıgımızda yenilirdik diyoruz ama biz yenilmedik zaferle çıktık bu sevdadann...

Ben gelinligimi giydim sense damatlıgını sona geldik bitanem mutlu bi sonaa herşeye nokta koyuyaruz ve tertemiz sayfamızda ne engellere ne de başkalarına yer var sadece sen ben ve gelecegimiz varr....

umarım kimse biizm gibi yenilmez mücadele eder sevdalarında ve zaferlerini kazanırlar....

"BİZ MUTLU SONA ULAŞTIK"
"evlendik"

ÇİLEK
Teşekkürler Güzel çalişma.. Ama Sende Bazi Kötü Hatiralar Var Gibi..
sagolSmile
yoka rkadşaım bende kötü hatıra kötü hatıra olması için yaşamak lazım dimi bende yaşanan bi şey olamdıgı için hatırada yokk..
herşey gönlünce olsunnn

not:bu yazıları bazı arkadaşalrımın durumlarını görerek yaızyorummm
tşklerr çilegim bitanem çok güzeldiiSmile
çok güselmiş çilek... bu arada yaş kaç (sakıncası yoksa) (:
sagol gisemmcim begenmene sevindimSmile (senin yaşlarındayım canım)
hilalim çok güzeldi emeğine sağlık canım.....

blue_belial

Darısı ısteyenlere olsun n dıyek

Guzel paylasım
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hilalim çok güzeldi emeğine sağlık canım.....

SAGOL ABLAM BEGENMENE ÇOOK SEVİNDİM YÜREGİNDEN MUTLULK EKSİLMESİN ABLACIMSmile
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Darısı ısteyenlere olsun n dıyek

Guzel paylasım

EVET DARISI İSTEYENLERE NASİP ETSİN HERKEZİN HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN..
GÜZEL BULDUGUNA SEVİNDİM SAGOLSmile
Sayfalar: 1 2 3