:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Elveda...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Farzet ki bir uçurumun kıyısındayım atacağım kendimi aşağı son kez de olsa gelip de yanıma gülümseyip tutmaz mısın elimi?? Doğru inanmazsın sen yine. Hani seni sevdiğime de inanmamıştın ya.
şimdi gerçekten uçurumun kıyısındayım. birçok kişi önlemeye çalışıyor bu ölüme gidişi. Ama bilmiyolar ki çoktan ölmüşüm ben.Beni sen öldürdün, hem de yaşarken.Uçurumrn aşağısında sen varsın. merak edip bakıyorsun yukarı ama ben varım ya hiç ilgilenmiyorsun bile. hayatına kaldığı yerden devam ediyorsun.
Bana inanmamana inanamıyorum!! Ölmeye hazırdım aşkımı ispatlamak için yetmedi. <şimdi ölmek gerçekten ölmek gerek.
ardımda sana bıraktığım son mektup we ben kendimi boşlığa içinde senin de olduğun bir boşluğa bırakıyorum...
mektuP:
sevgilim!! bu sözcüğü kullanma hakkı buluyorum kendimde artık ilk ve son kez... Aşkıma sewgime inanmadın inanman için ölmem lazımsa işte bak ölüyorum... bundan sonra inanırsın belki bana, AŞKIMA ama bir faydası yok, olmayacak... Bİtti.artık çok geç. o bana sarılman ilkti ve son olacak. son bir kez daha bana sımsıkı sarılmanı isterdim. ama dedim ya artık çok geç çok!

Elveda Sevgilim
Bİtti.artık çok geç. o bana sarılman ilkti ve son olacak. Sad

Teşekkürler..(Çok acı ama ya)
yüreğine sağlık...
tskler..............
yüreğine sağlık dugusuz ortamındayız ama burda çok duygulu insanlar var tşk..
çok güzeldi ya hüzünlendim emeğine sağlık canım...
eline ve yüreğine sağlık çok güzeldi...
hepinize çok teşekkürler