:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sevmek İstiyorum Allah'ım !
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
x1ppupyqopddk66kka03zqjj2kdfpebwyffab7eg...ncqzf7.jpg

Sevmek istiyorum Allah'ım !

Daha önce nasıL sevdiysEm deLi giBi, şimdide öyLe sevmek istiyorum. Gözüm ondan başka hiçbir şey görMesin, dünya umrumda oLmasın istiyOrum.

Üşüdüğümde sıcakLığını hissedebiLeceğim biri oLsun istiyorum yanıMda.

Kimi zaman başımı dizLerine kOyup onun kucağındA uykuya daLmak istiyOrum. Gözlerinin içine bakıp hayat buLmak, mutsuzLuğumda biLe onun bi gülümseyişiyLe mutLu olmak istiyOrum.

Onunla beraber güLmek, beraber ağLamak, onun da dertLerine ortak oLmak istiyorum.

Ben o heyecaNı yeniden yaşamak istiyOrum. Gördüğümde kaLbim yerinden çıkacak giBi çarpsın istiyOrum.

Huzur istiyOrum asLında, onunLayken yaşayabileceğim huzuru. Sevmek istiyOrum ben. karşıLıksız biLe olsa bu.
Yeri geldiğindE üzüLmek, onun için gözyaşı dökmek istiyOrum.

Kısacası aŞkı her haLiyle yaşamak istiyOrum Allah'ım. Nasılsa aLıştım ayrıLıklara. Ağır geLmez arTık bana.

Çok değiL Allah'ım istediğim şeY.
Sevmek istiyOrum ben sadeCe.
Delice sevmek ...
Huzur istiyOrum asLında, onunLayken yaşayabileceğim huzuru. Sevmek istiyOrum ben. karşıLıksız biLe olsa bu.
Yeri geldiğindE üzüLmek, onun için gözyaşı dökmek istiyOrum.

Kısacası aŞkı her haLiyle yaşamak istiyOrum Allah'ım. Nasılsa aLıştım ayrıLıklara. Ağır geLmez arTık bana.

Harika bir paylaşım...Teşekkürler..

blue_belial

Ya yazı cok guzel ama bugun romantıklıgım ustumde degıl Big Grin
emegıne saglık.da ben sey dıcem,
baslıgı gorunce aklıma bı kelıme geldı onu Big Grin

"Sevmek İstiyorum Allah'ım" dıyecegımde su Big Grin

-deki vallah? Big GrinBig Grin

ya yalnıs anlamadın ıns guzel kardesım, bugun bı tuhafım ıdare et Big Grin