:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: sava? ba?lad? galiba.....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
yafff bug?n bana arkada?lar s?rekli bir msn adresi g?nderiyorlar bunu ekleme sak?n t?rk ve rus hacker lar aras?nda sava? ba?lad? diye ne kadar do?ru bu bilen var m?????
amaan herşeye inanıolar. ona bakarsanız bi arada msn paralı olcak bu mesajı 9 kişiye yollarsan msndeki ikonun mavi olcak die bişiler çıktı. öle bişi olsa msn nin orjinal sitesinde duyururlardı. fake adreslerle duyuru yapıolar ve adamlar para kazanıo. bazı int kuruluşları gönderilen mailin çok kişiye dolaştırılması halinde o maili çıkarana para ödüo. çoğu kişi de onların para kazanmasına yardımcı oluo. yalan dolan işleri çok. gerçek kaynak gösterilmeden yapılanlara inanmayın derim ben...
az önce beni eklemeyi denedi kabul etmedim
ii dersin sen... katılıom sana
ManyaX_BoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ii dersin sen... kat?l?om sana

kime kat?ld???n? anlayamad?m Big Grin banaysa saol deilse gene saol Big Grin
valla arkadaşlar önce adres geldi sonra mail bu olay gerçek sanırım kabul etmedik ama bakalım mail ede bakmadan sildik
haberdar et gerçek olup olmadığını...
sanmam yaa Big GrinBig Grin savaş fln çıksa msnlerle ugrasmaslar sanırım Big GrinBig Grin
iyide bu adres neki bizde söle eklediklerinde bilelim ona göre davranalım dimi gerci ben kimseyi eklemiyom ama.