:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Uydurdum.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Ahmet Ve Aksakalli Dede
Bir Varmiş Bir Yokmuş.ahmet Adli Bir çocuk Varmiş.bu Ahmet çok Yaramazmiş.anasini Hep üzermiş.bir Gün Anasiyla Komşularina Gitmişler.bir Süre Sonra Ahmet Mutfaga Dogru Gitmiş.bir Kovayi Su Ile Doldurmuş.komşularinin Başindan Aşağiya Dökmüş.annesi Utanç Içinde özür Dileyerek Evlerine Gitmişler.anasi Bi şi Diememiş .ahmete.neyse Gece Olmuş.ahmetin Rüyasina Aksakalli Bir Dede Girmiş.a.dede:
_bak Yavrum Anneni üzme .çünkü Cennet Analarin Ayaklari Altindadir.o Sana Dayanamadiğindan Bişey Demiyor.sen Böle Yapmaya Devam Edersen Hiç Kimse Seni Sevmiyecek.akilli Bir çocuk Ol Annen Senle övünsün . Demiş.
Sabah Olmuş Ahmed Annesini Bir öpücükle Uyandirmiş.ardindan Da Babasini.kahvaltiyi Hep Birlikt Hazirlamişlar.artik Ahmet Akilli Bir çocuk Olmuş.mutlu Mesut Yaşamişlar.................
bu hikaye uydurmaDIr...Bu hİkAyE bAnNa AİtTiR...

yAzArConfusederseri_mehmet
Zekice bir çaılşma emeğine sağlık
sağol..................................................................................
selam ben mehmet çok güzel
sağol.......................................................bu arada ben erkek deil bayan adım azraaaa
VAYYYYYYYYYYYYYY BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:dBig GrinBig Grin:dBig Grin
abicim sen harcanıyon burda yawww...Smile
harßiden he..
cok zekice Cidden Böylee $eyleri nası akıl ediy0nuz yaa Big GrinBig GrinBig Grind
çok güldüm yaa her Big Grin.Yaramaza böle bi rüya lazımSmile)
Sayfalar: 1 2