:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Onlıne Kabir Ziyareti
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
46078.jpg

Ramazan’da türbe ziyaretine gidemeyenlere müjde. Çünkü online dua servisi hizmete açıldı.

www.fatihagonder.tr.gg sitesi türbeleri ya da mezarlıkları ziyaret edemeyecek durumda olanlara bir kolaylık sağladı. Siteye girenler önce "online kabir ziyareti" yazısı ile karşılaşıyorlar. Kabirlerin fotoğraflarına bakanların bir fatiha okuyup gönder butonuna basmaları gerekiyor. Sitenin ziyaretçileri Oruçbaba, Eyüp Sultan, Telli Baba gibi türbelerin fotoğraflarına bakarak Fatiha okuyor ve klik tuşuyla ruhlarına gönderiyor.
Ama "benim fatiha göndermek için siteye girmeme gerek yok. Gönlümden okuyorum, gönderiyorum" diyenlerdenseniz de haklısınız. Çünkü bu iş bize biraz "ticari" kokuyor.

Onlıne Fatiha gönder de var elbette ....

Tıklayınız

Sevg ....

blue_belial

Smile ya tabı edecegımız dualar her nerde olursak olalım mutlaka ulasacaktır yerıne ama
Oraya gıdıpte o havayı teneffus etmek daha bı baska tabı.

Saolasın paylasım ıcın. (pekde tasvıp ettıgımı soleyemem ama, hıc yoktan ıyıdır. zaman kotu)
İslam alemi ikiye bölünmüş bu olayla ... Hocalar tartışadursun ...

Biz bildiğimizi yaparız ....

Sevg ...

blue_belial

Aman Firari, bu ülke çok bölündü zaten. bide onlarla uğraşmayalım Smile
forumcana beraber olalım biz yinede, dediğin gibi. biz bildiğimizi yaparız.
Bizler bölünmez bir bütünüz . Denediler ama başaramadılar .

Bu onlara yeter ...Biz bildiğimizi yaparız elbette ... Teşekkürler ...

Sevg ...
Ziyaret etsenize yavvv SmileSmileSmile
Allah Kabul Etsin ......... Ziyaret edenlere tabi ....
ßa$ımıSa ta$ yaqCakBig GrinBig GrinBig Grin

aßi ßen keSinLikLe "benim fatiha göndermek için siteye girmeme gerek yok. Gönlümden okuyorum, gönderiyorum" di€nLerdenim Big GrinBig Grin

t$kLer...:tolga:

blue_belial

Alıntı:ßa$ımıSa ta$ yaqCakBig GrinBig GrinBig Grin

aßi ßen keSinLikLe "benim fatiha göndermek için siteye girmeme gerek yok. Gönlümden okuyorum, gönderiyorum" di€nLerdenim Big GrinBig Grin

t$kLer...:tolga:

Yuru beee, allahına kurban Big Grin
ıste ornek vatandas Big Grin
Bende o diyenlerdenim ..... Smile
Sayfalar: 1 2 3