:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: son sözlerimm.........!!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
x1pbglkvql4bt4v6wyumwht6sp3bi4nc7.jpg

Bu sana yazdıgım son satırlar..kilit vurdum kalpbim kaoılarına ne sevda beklenir artık yüregimden nede nefret ederim birisinden....

merdiven6ls.jpg

Sen ne sanıyorsun aşkı sevgiyi,senin için herşey basit aslında seni seviyorum derken bile dudakların yalan söylüyodu...

Biliyomusun acı olan aslında gidişin degil senin güneşe baktıından yanında başkası olucak sen olmıcaksın yanımda ve asla kimse olmıcak yanımda sadece senin hayalin o an aynanın karşısına geçip aglıcam....
affetmek1.jpg

seni buldugum yerden başlıyorum herşeye aslında...sebepsizce gidişini anlamıyorumm...

sen NE sanıyosun aşkı sevgiyi ben zülümü seçtim seni hala seviyorum sen gittim ama içimdeki gerçek aşk bana ait onu alamıcaksın benden hep bende kalıcakk.....
tomodachi.jpg

sana son sözlerim bunlardı işte sevdam kalbimde bi zülüm gibi olsade ben seviyorum seni çünkü benim için heryerde sen var olucaksınn heps en olucaksın.....

erkeklerinkadiler1.jpg

herşeyin bi bedeli var biliyorum bende bu bedeli ödüyorum sesizce gidişinin bedeli yalnızlık sensizlik aşksızlık banaa

oysa herşeye ragmen yüreim mutlu ol diyoo neyse ben son sözlerimi söyliyorum hala snei seviyorum snei sevemek zülüm olsa bile....
neyse sadece susuyorum artıkk......

19064

__çilek__

13.09.2007
bu sana yazdıgım son satırlar..kilit vurdum kalpbim kaoılarına ne sevda beklenir artık yüregimden nede nefret ederim birisinden..

tesekkuyrle rcılke guzeldı .
redrose68.gif

TŞKLER SERSERİ127 BEGENMENE SEVİNDİM...
YÜREGİNDEN MUTLULUK EKSİLMESİNSmile
selam ben yeni üye gerçekten muhateşemdi ben çok begendim neyse belki iyi anlaşırız kendine cici bak bys
selam ilk önce hoşgeldin aramızaSmile
begenmene sevindim sende kendine cici bak.....
imzamolurpantolonlumxi9.gif

tsklerSad
Allah kolaylık versinSad
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:imzamolurpantolonlumxi9.gif

tsklerSad

BEN TŞK EDERİM MELEK Smile
BeyazAt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah kolaylık versinSad

AMİN ARKADAŞIM HERKEZEESmile
Son Sözler Söylenir Ve Gidilir Gidilmişlik Var Artik Bu Yerlerden...

Sagollasin...