:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: itiraf edin çok sevmiş gibi görünüp sinsice kötü şeyler düşündünüz mü?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3

hiç hayatınızda birini dostça sevimouş gibi göründünüz ama arkasında sinsi hainc planlar yaptınız mı?:yikildim::yikildim:

blue_belial

Evet. bı kac kız arkadasıma yaptım Big Grin
yapıyorum Big Grin
ve yapıcamda Big Grin
öyle ask dost arkadas konularinda yapmamda genel olarak sinsice gorunup cok can yakarim Big Grin Okulda dertlerde evde aileme falan baska türlü kimsenin arkasindan bisiler yapmam
eeeeeee ne fark varki yapıyosun ama yapmıyorum
hehe
anam nece konuşuosunuz bea anamadım:yikildim:pempe

blue_belial

kısaca dıyokı

ku klux klane Big Grin yani, türk öğün çalış güven :kop::kop::yikildim::yikildim:
Sinsice bi plandan kastın sevgili gözyle bakmaksa..Bunu her erkek yapar..TongueErkekler kolay elde edilen Ve çabuk aşık olan yaratıklardır....Yani eer bunu kastediosan olmustur..: )
cem batu bnb hiç bişi anamadım yaw neyce konuştun:yikildim::yikildim:
haaayyyıırrrBig Grin
ben yapmadım bundan sonrada böyle bişey yapacagımı sanmıyorum...Bunu kendime yakıştıramam yaparsam ikiyüzlü bir insan olurum hem kendimi kandırmış olurum hem karşımdaki insanın duygularıyla oynamış olurum...Sonuçta karşındaki bir insan ve böyle bir olay seninde başına gelebilir...
Sayfalar: 1 2 3