:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: sensizligi kabul etmiyorum!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Sensizligi kabullendim mi ? sanıyosun sen....
hep vazgeçtim sevgimden mücadelemden anladım ki vazgeçsemde vazgeçmesemde yine ben yeniliyorum bu kez bi dönüş yapıyorum hayatımaa bu kez vazgeçmiyorum senden.....

Sensizligi ilk kez kabul etmiyorum ben....

yarim nereye gidiyosan bende geliyim senin olmadıgın yerde bende yokum sesizlige bikezdaha katlanıcak yürek yok bendee....

Sensizligi kabul etmiyorumm etmicemmm.....

Her gidişin bi can gittin benden her sensizlikte dondum iliklerime kadar şimdi donmıcamm bi can daha gitmicen benden....

Bu kez sensizligi kabul etmiyorumm benn ..........

[SIZE=5]11.09.2007[/SIZE]
_______ÇiLeK_____
İşte bu güzel .....

Sensizlik olmasın elbette , hele hele bu vefasız hayatta ... Sensizliği çekecek gücümde yok der gibi ... Yüreğine sağlık ..

Sevg ...
evet firari fırtına bu hayatta tek başına kalmak çok zor tekbaşına mücadele etmek....

teşekür ederim bu güzel yorumun için..
sevgiyle kalSmile
Ricalar yanısıra , böylesi güzel konuları paylaşımınız içinde sonsuz teşekkürler ...

Ama yürekden ....

Sevg ...
bende konuma emegime saygı duyulup yorum yapılmaya layık bulundugu için mutluyumnm teşekürle sonsuz yürekten teşekürler...

hergününüz bir öncekinden aydınlık olsun...

sevgiyle,dostca ve saglıkla kalınSmile
süper yazmışsın yüreğine sağlık...
Sensizligi kabul etmiyorumm etmicemmm....Sad

Teşekkürler..
sagolun Begenmeniz Beni çok Mutlu Ediyo..
sevgiyle Kalin CanlarSmile
sen bunları nerden buluyosun gerçekten harikasın bende çok yanlızın hemde bu hiç bitmiyecek birşey evt sen haklısın yanlızlık zor neyse benden bukadar by
bu benim kendi yazdıgım bi yazı arkadaşım begenmene sevindim mutlulukla kalSmile
Sayfalar: 1 2