:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Anasini Bile....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
KADIN OÄžLUYLA PLAJA GİTMİŞ KADIN GÜNEŞLENİRKEN OÄžLU HEP ÜSTÜNE KUM ATIYOMUŞ. KADIN KIZMIŞ AMA ÇOCUK DEVAM EDİYOMUŞ O ARADA YANINA KIRONUN BİRİ GELMİŞ AMCASI BU ÇOCUK YARAMAZLIK YAPARSA DÖVERSİN DİMİ DEMİŞ KIRODA ANASINI BİLE SEVERİM DEMİŞ. HEHEHEHE:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
:yikildim::yikildim::yikildim:
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
heheheheheheheheheheheheh
tşkler Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
ohohohohhhohohohohoBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

gokhandı isim galiba supersin adamım:d
evet gökhan eyvallah

blue_belial

Smile Güzeldi saolasın
Beğendiğinize Sevindim
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:....
Sayfalar: 1 2