:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Dinlediğiniz Müzik Türü
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Evet arkadaşlar bu sitedekilerin müzik zevkini merak ediyorum ve tabi ki genelin hangi tür müzik dinlediğinide merak ediyorum...???

Ben her türlü müzik dinlerim. Kulağıma hoş geleni yani.

En çok saygı ile dinlediğim müzik türleri tabi ki Türk Halk ve Sanat Müzikleri .

Eee birde Türkü bilmeyen Türkü bilmez, Türkü bilmeyen Türkü bilmez. Anlatabilmişimdir inşallah.

Veeeee... tabi ki T-Rap bir başka !!!

Buyrun, Saygılar + Sevgiler...

NOT: METAL DİNLEYENLER METALLİCA'YA OY ATSINLAR... :yikildim: Yanlışlıkla oldu ama düzelteceğim Big Grin
rap tabikide
güzel Smile ee başka yok mu Big Grin
ne rap ne rock nede arabesk öbürlerine uyarım Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Metal&Turevleri de öle bi şık yok metallica var..:hihiMetallica bi muzik tarzı deil..Heavy metal yapan grubun ismi..Onu degistirip metal yaparsak guzel olucak..
Saygılar..
yaw biliyorum hata yaptığımı sonra anladım Big Grin Metallica metal grubu Big Grin :yikildim:
wayt seco bunadamı el attın nan bnm solememem gerek yoq herhalımBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Big GrinBig GrinHımm..Degistirilemiomuki?Big GrinBig Grin
söyleme oy kullan Big Grin
Nefes_nefese Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinHımm..Degistirilemiomuki?Big GrinBig Grin

malesef yönetime bildircem Big Grin yaw nasılda saçmalamışım :yikildim:
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6