:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: yarıda bırakmayın mutlaka ızleyın ızmırlı mehmet ın ve anzaklı conının dostluguu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
o savas ortamındakı dostluk benım hıc unutmadıgım sehıtlerın oykusunden bırılerıdee budurr esranın boyle bı vıdeo acdıgını gordum ordan esınlendım ama mutlaka ızleyınn yorumlarınızısa yazınn ızlemdenn gecmeyınn

Sad[yt]Ck-g_ddffys[/yt]
basında yazılar var onlar gecıcekk
sonuna kadar izledim yine biz türklerin farklığı hemen oratay çıkıor fakat anzak askerinin bu olaya dayanamayıp gerçek dostluğunuda ortaya koyması etkileyici

tşkler paylaşım için duygu
saol murat abı hakıkaten ornek bı olayy herkezın ızlemedı lazım ama neseBig GrinBig Grin
paylaşımın için teşekkürler etkileyici bir olay
altyazılı yapmışlar umarım bunu bir çok kişi izlemiştir yerli yabancı
onlarında almaları gereken mesaj var bu video içinde
teşekkürler tekrar ......
cnm çok güzel çok duygulandım.Allah yardımcıları olsun askerlerimizin.
böyle bir konu açtığın için teşekkürler...
gerçek dostluk budur bencee ALLAH herkese böle dostluklar nasp etsin ve ASKERLERİMİZİNDA YARDMCISI DUALARIM ONLARLA
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:paylaşımın için teşekkürler etkileyici bir olay
altyazılı yapmışlar umarım bunu bir çok kişi izlemiştir yerli yabancı
onlarında almaları gereken mesaj var bu video içinde
teşekkürler tekrar ......
bısı degıl canat cok mesaj var bunda bencede
rapunzel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cnm çok güzel çok duygulandım.Allah yardımcıları olsun askerlerimizin.
böyle bir konu açtığın için teşekkürler...
allah herkeze sabırrr versın walla bısı deıl cnm
gidemem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gerçek dostluk budur bencee ALLAH herkese böle dostluklar nasp etsin ve ASKERLERİMİZİNDA YARDMCISI DUALARIM ONLARLA
amın tek senın duan degıl hepımızın duası onlarlaaa