:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mavi Sevdalar ....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Mavi olsun herşey ,

Yürekde bir yer vardır , özelmi özel . Bu yerin bir anlamı vardır elbette , onu özel yapan . Nedir ? Bazen bilinmez , bazende çözemessin onu . Oysa zorda değildir ...

Sevdalar mavi olsun istedik , hemde masmavi . Temiz , sürekli ve dalgalı olan cinsinden , yada gece suya yansıyan yönü . Mavilerde yaşamak , mavilerde ölmek ama sevgiyle ama aşk ile . Onsuzluk olmamalı diye düşünüyorum mavilerde , onunla olan her gün özel vede güzel olmalı diye düşünüyorum . Yani seninle mavi güzelim , senli olan seninle . Çünkü senli olan sen bir başkadır yüreğimde , ellerini tutabilmek , ellerimdesin ama kıyamıyorum ellerini tutmaya , böyle sevebilmek , böyle bu yüreğe sahip çıkabilmek .

Gözlerine dalıyorum , gözlerinde maviler derya olmuş , sanki inadına için için eritiyor beni . Bir tebessümün bile yetmiyor değil yani . Seviyormuyum elbette , bu kadarı çok diyenlerede oldu bana . Onlara sadece maviyi anlattım mavi güzelim . Mavi herşeyi gözler önüne seriyordu , onlar anladılar beni .

Yüreklerde mavi eksilmesin , mavi olan sevdalar maviler gibi sonsuz olsun diyorum ,

ve

Son sözümü söylüyorum ;

Seni Seviyorum .....

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına
süper diyorum emeğine mavi yüreğine sağlık...
mavi sevgin kaybolmasın dileğim...
Mavi olan dünyada mavi olan sevgiler hep varolcakdır . Bizlere düşen görev ise onu yaşatmak ve sahip çıkmakdır .

Sevg ...
Gökyüzü mavi
Deniz mavi
Yaşam mavi
Sen mavi

Anılarım mavi
Hayallerim mavi
Ümitlerim mavi
Sevgim mavi.

...
okyanus mavi
göl mavi
hayat mavi
sen mavi
ben mavi s
sevdam mas mavi Tongue
Bak buna sevindim işte ...

Sevg ...
bende senin burda olmana sevindimTongue
Bende desem yalan olmaz .... Hoş geldin .....

Sevg ...
teşekkürler.. hoşbuldum...
Uyku tutmadı sanırım ... Şiirsel yüreğe devam ....
Sayfalar: 1 2 3