:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: SeN SaDeCE GüZeL OlMaDıNkİİİİ
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
ayhanim01gozuyasli11jv6.gif
Bir el bazen neleri ayakta tutabiliyor hi? d???nd?n?z m? ve neleri y?kabiliyor tek ba??na ? Bir eli tutmak bir insan? hayata ba?lamakla e? de?erde olabiliyorsa e?er bunun ad? a?kt?r. B?yle bir eli tutmak hayat? bulmakt?r belki de....

Hi? sevmedim seni sevdi?im kadar dersin birine ve sonra onun arkas?na d?n?p gitmesini izlemek ne zordur. Bir eliyle hayata ba?lamak bir eliyle o verdi?i hayat? geri almak gibi...

“ Senden önceki hiçbir mutluluk senin gözlerin kadar anlamlı değilmiş meğer...”

Sende yaşıyorum...
Hayatta yüreğim.
Önümde gözlerin, arkamda benliğim..Biletsiz bindiğim yolculuğun son durağındayım....Sana gelirken aynı gökyüzünün altında sensiz tüm kaldırımları ateşe verdim..Sonra da sensiz tüm kelimeleri söktüm dudaklarımdan..Bir sen kaldın avuçlarımda bir de geceye serdiğimiz yıldızlar..Sen uyanmadan tüm ceylanları emzirdim ben..Sonra da başucunda bekleyen Melek’lerin uykusuz gözlerine Cenneti karaladım...

[ses]http://home.arcor.de/gizliyaram6/sarkilar/SezenAksu-HerseyiYak.mp3[/ses]
[quote=MaSaLcI]
ayhanim01gozuyasli11jv6.gif

Bir el bazen neleri ayakta tutabiliyor hi? d???nd?n?z m? ve neleri y?kabiliyor tek ba??na ? Bir eli tutmak bir insan? hayata ba?lamakla e? de?erde olabiliyorsa e?er bunun ad? a?kt?r. B?yle bir eli tutmak hayat? bulmakt?r belki de....

Hi? sevmedim seni sevdi?im kadar dersin birine ve sonra onun arkas?na d?n?p gitmesini izlemek ne zordur. Bir eliyle hayata ba?lamak bir eliyle o verdi?i hayat? geri almak gibi...

“ Senden önceki hiçbir mutluluk senin gözlerin kadar anlamlı değilmiş meğer...”

Sende yaşıyorum...
Hayatta yüreğim.
Önümde gözlerin, arkamda benliğim..Biletsiz bindiğim yolculuğun son durağındayım....Sana gelirken aynı gökyüzünün altında sensiz tüm kaldırımları ateşe verdim..Sonra da sensiz tüm kelimeleri söktüm dudaklarımdan..Bir sen kaldın avuçlarımda bir de geceye serdiğimiz yıldızlar..Sen uyanmadan tüm ceylanları emzirdim ben..Sonra da başucunda bekleyen Melek’lerin uykusuz gözlerine Cenneti karaladım...

[ses]http://home.arcor.de/gizliyaram6/sarkilar/SezenAksu-HerseyiYak.mp3[/ses]
Big GrinBig Grin yanlışlık olduBig GrinBig Grin
emeğine sağlık...
özeLLikLe şarkı ayrı ßi qüzeL yha çok tşk.Ler Smile emeqine saqLık Smile
Önümde gözlerin, arkamda benliğim..Biletsiz bindiğim yolculuğun son durağındayım....