:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ihanetin bu kadarıda olur mu???
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
onu herseye herkese inat cok sewiyodum oda beni sewiyo sanmıstım ama yanılmısım.Bana öyle bi bakıyoduki inanmıstım o yalan sevgisine bir sabah bni aradı görüşmek için bnde cıktım ewden bni arayalı bir saat bile olmadan baska bi kızla el ele gördüm onu dünya basıma yıkıldı ona cok güveniyodum werdiğim ikinci şanstı bu..bunu kullanmayıda beceremedi.En cok kızdığım sey ise hiç bişey olmamıs gibi beni araması onu gördüğümü bildiği halde beni arayıp'' aşkım nezaman bulusuyoruz'' demez mi!!!

siz söyleyin arkdslar bukadr yüzsüzlük olabilir mi ve hala arıyo bnii onu ondan nefret ediyorum ama unutamıyorum daSadSadSad
valla kusura bakmada yüzsüzlüğünde bu kadarı unutursun zamanla unutmak istersen görüşme birdaha bence o kişiyle paylaşım için sağol...
yorumun için sağol..zaten istediğim tek seyde bu..UNUTMAK
valla kelimeler yetersiz kalıyor ne desek boş Allah sana sabır versin
ama biraz zor unutacaksın gibi bak hala arıyor diyorsun cins biri galiba
ya fiLmLerdeki gibi düşün,ya kuzeni flnsa?
ewt kendisi cins biri we bn bunu yeni anladım unutmama izin vermiyo ki unutayım..desteğin içi sağol canat tskrler
keske öyle olsaydı ama kız zaten eski sewgilisiydi tanıyorm demekki bitirmemiş ilişkisini
[COLOR="Black"]unut demekten başka bişey gelmezki kimsenin elinden be güzel kardeşimSmile
haketmeyen bir insana değer vermiceksin yaa bu hayat böyledir işte. allah sabır versin nedimki kardeşim:S
[/COLOR]
cok sağol..unutmaktan baskada carem yok zaten ama keske söylenmesi kadar kolay olsaydıSad
sewgi ve nefret çok zor yha allah sabrını versin
Sayfalar: 1 2