:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: yeter artık...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
gelmiyceni bile bile bekliyorum. hergun ya pencerede ya da balkonda seni bekliyorum bütün gün. belki gelir diyorum. ama gelmiyorsun herkeze karşı seni savunurken sen onları haklı çıkartıyorsun. neden yapıyorsun bunları bana fazla değilmi yeterince acı çekmedimmi ben. neden yapıyorsun ne kötülük ettimde bunları yaşattın bana söylesene her zaman susuyorsun birşey demiyorsun. yeter artık ben kaldıramıyorum bu kadar acıyı ne olursun yapma bak adayanmıyorum. benim kaldıramayacağımdan fazla acı yaşatma bana yeter artık. sende biliyorsun ama hala yapıyorsun sana göre daha hiç bişey çekmedim ben ama yanılıyorsun. her gun 24 saat boyunca bi elimde sigar bi elimde telefon sen belki gelirsin diye haber verirsin diye bekliyorum. sen gelmediğin zaman sigaram dahada çok artıyor. senden ayrılmayı çok denemdim ama olmuyor işte. kafamda her ne kadar bitti desemde bitmiyor. senin bana yaptıklarından sonra bu sefer kesin bitti diyorum ama sensiz yapamıyorum sensizliğe alışamadım. şikayet etmiyorum seni beklemekde güzel eger sonunda sen geliceksen. sevgi aşk b uheralde kendin iyi mutlu huzurlu olmasanda sevdiğim iyi olsun mutlu olsun huzurlu olsun bu bana yeter diyorsun . ya senin çektiğin acılar önemli değil nasıl olsa sevdiğin senden uzakda ama mutlu. sen beni çoktan hayatından çıkartmısın tamamen silmişin. çok gecde olsa anladım. bende yapıcam ne pahasına olursa olsun yapıcam ve basarıcam bunu çok iyi göreceksin ali...

blue_belial

Burana kadar gelmıs ufaklık Smile
takma kafanı gecer gıder

yeryuzunde onca sey varken neden herkes bu ask olayına kıtlenıyo bılmem!
zevk alınacak daha bısuru sey var

nılufer var, ender erman var, Fenerbahce var, liverpool var, muzık setlerı ve mp4 çalarlar var Big Grin

youtube var! beyaz show var, guzel mankenlerımız var Big Grin

dalmayın fazla bole ya allah askına
paylaşım şiçin sağol çok güzeldiii..
18 yaşındaki kişi ufaklıkmı lütfen bana ufaklık demeyin

blue_belial

Big GrinBig Grin bana gore olesın ondan dedım
buyukluk dıyım ıyı bundan sora
lakap takmana gerek yok lakap takmanı isteyende yok

blue_belial

hem kucuk hem sınırlı Big Grin hem asık
allah kolaylık versın ufaklık

sıır gıbı oldu yoruma bak
evet sinirliyim ama diğer söyledikleriniz dogru değil ALLAH bana değil size yardımcı olsun