:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kendimi sende unuttum farkettin mi...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
x1pjzf2ryhxrwlwx10npvtdiu5.jpg

SensizLiğe alısamadım Sevdiğim,aLış deme bana Gücüm yok..

Sensiz uyanamam yeni güne , Sensiz sonLandıramam..Anlamı kaLırmı ki.?MutLu oLabilirmiyim.?GüLebiLirmiyim.?

AğLayabiLirmiyim bi daha.?Hayır,yapamam..HaLen aynaya bakarken seni görüyorsam , yapamam..

Yapmacık hayatLarın tam ortasındayım..Uçuruma sürükLesem kendimi sana bişey oLur , kıyamam .. MutLu hayatLara doğru yürüsem, Seni , yokederim içimde,Dayanamam..Ne yapsam , nası yapsam da senLe beraber yaşasam..

SenLe beraber anLam buLsam , anLamsızLığımı Savursam rüzgara..Düşünüyorum , ama yoL buLamıyorum, Çıkmazdayım..

Korkuyorum sana yakLasmaya..Elimi uzatsam canımı acıtacakmışsın gibi..Bu kadar büyük mü bana oLan nefretin,Bu kadar çabuk mu unuttun beni .?

AnLamıyorum,anLayamıyorum..HaLbuki sen okadar güzeL anLatıyorsun ki vurdumduymazLığınLa...

İçimdeki saf aşkını , senin gün be gün bitirme çabaLarına rağmen , o kadar güzeL yaşıyorum ki...

Biliyorum sen ordasın ve ben seni bitirmedikçe gitmeyeceksin..

Ve bunu biLmek biLe bana hayatın Tüm güzeLLikLerini veriyor Sen bir sözünLe herŞeyi yıksanda..

Ben Beni unuttum be Sevdiğim..BenLiğimi senden sonra kaybettim...SAHi, Ben Kendimi Sende Unuttum , Fark ettinmi.?
meLek çok qüzeL sözLer yazı0rsun teßrik ederim umarım hayatta mutLu oLursun
Msn adresim ßu noisyte@kralcarsi.com tanışmak isterim senin gibi birisiyLe
meLek qerçekten qüzeL yazıLar yazı0rsun senin gibi ßirisiyLe tanışmak isterim eğer sende istersen msn adresimi yazayım ekLersen sevinirim Noisyte@kralcarsi.com ßekLiorm Umarım ekLersin Wink