:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sadece Bi Işik Istiyorum Senden....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
bir isIk sadece bir isIk gorsem senden bana dogru inan o isiga dogru yururum ne olacak diye dusunmeden sadece sana gelirdim. Sana tum sevgimi veririm etrafini mutluluklarla ceviririm sana soylenen her sozu ben ustlenirim sirf sana bir zarar gelmesin diye seni kendimden bile sakinirim korkarim cunku seni incitmeye dayanamam bana o masum caresiz bakislarina biliyorum ikimizde boyle olmasini istemedik ikimizde caresizlikler icindeydik senden cok ben bittim cunku beni hep caresizlikler icinde birakan sen oldun.atsan atilmiyor satsan satilmiyorsun hep bir yerlerde karsima cikiyorsun; Bu hayatta sadece cok cok mutlu gormek istiyorum seni dilerim mutlu bir yuva kurarsin hayatina devam edersin ben seni ne kadar cok sevdimse sakindiysam seni,benim yerime gelen kiside benim gibi sevsin seni ;her seyinle kabullensin biliyorum boyle dedim mi kusuyorsun bana kiriliyorsun ama ne yapabilirim ki mutlu olmani istiyorum inan bana seni mutlu gorunce bende mutlu oluyorum biz bir arada olamadik birakmadilar mutlulugumuz devam etsin. Bizi ayirmak icin ellerinden geleni yaptilar evet sana kiziyorum bazen bunlar olurken yanimda degildin beni tek basima caresizliklere biraktin sustun sadece oysa yanimda olsaydin simdiki gunlerimiz daha da guzel olacakti cunku senin yaninda ben benim yanimda da sen olacaktin beni hayat bize kotu oyun oynadi sen benim icin daima degerlisin oylede kalacaksin karsi, karsi geldigimiz zaman hala belli oluyor beni ne kadar cok sevdigin salkiyamiyorsun sarilmak istiyorsun sarilamiyorsun seni cok iyi anliyorum ama elimizden hicbir sey gelmiyor sen kendinle savasmalisin gercekten istiyorsan beni aramiza engel koyanlardan hesap sormalisin ben seni icin neleri goze aldigimi hicbir zaman bilmeyeceksin, bilmeyeceksin .