:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: £l!md£ D£ğ!l S£v!yorum !$t£... :(
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Benimle oynuyorsun farkındayım. Aynı kedinin fareyle oynadıgı gibi oynuyorsun. Yapıcak bişeyim yok. Elimde değil seviyorum işte. O ilk gundeki heyecanım hala devam ediyor. Elimde değil seviyorum işte. Sen beni istemesende, sevmesende, oynasanda seviyorum. Aşk, sevgi, kalp, duygu bunlar oyun dinlermi. Hayır dinlemez. Her defasında sevmiycem desende sever. Elimde değil seviyorum işte. O kadar vicdansız, kalbsiz olsanda seviyorum işte. Keşke sevmeseydim seni, görmeseydim, tanımasaydım, aşık olmasaydım diyorum. Ama olmuyor sen bana ne yaparsan yap şu kalbim seni sevmekden vazgecmiyor. Elimde değil seviyorum işte. Biliyorum artık yavaş yavaş bitiyoruz ama şu kalbim her zaman sevicek sen sevmesen bile sevicek. Her dakikamı saniyemi senle geçirdiğim o güzel gunleri hayal ederek yaşıyorum. Aklımda, kalbimde, içimde, her nefes alıp verdiğimde, herşeyimde sen varsın. Sen ne kadar kabul etmesende ben seni seviyorum ve hepte sevicem kimse bilmiycek. Hep içimde kalbimde sen olucaksın her ne olursa olsun hep sen olucaksın. Senden başka bi kişinin girmesine izin vermiycem ve giremiycekte.
ELİMDE DEÄžİL SEVİYORUM İŞTE... Sad
anladım güzel değildi açtıgım konu Smile
Neden guzel olmasin..?

Aski ve huzunu anlatan guzel bir yazi..

Emeginize saglik..Tesekkur ederim...

SmileSmileSmile
yok bence mantıklı elinde olmadan sewiosn
bırakmak isteyincede olmu işte...Sad
begenmenize sevindim okugunuz için ben tsk ederim
önemli diil cnm sen yaz paylaş bizimle okurz bizSmile
AŞk'ta huzur buldum
beni o da terk etti...