:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Heryerde Wdt_plt :)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
mrhba canqiler ben WDT_PLT(wedat polat) benide aranıza alır we siteye laik görürseniz çok sevinirim hepinisi çok sefiorm tşkler :Smile
gel kardeş hoşgeldin sefalar getirdin...
ho$ qeLmi$sin cici forumLar, tanimioRum ama ßende seni cok SefioRem Big GrinBig GrinBig Grin
hoş geldin siteye dicem ama ben de daha çömezimBig Grin
hoSgeLDinnn...
adamım bak

1.bn erkeim kızmısım gibi msj çekmişsin fit oldum ztn

2.burası dost bulma sitesi diil ole herkese sulanmain bu gun snn gibi bi kaç kişi daa vardı onlarada fit oldum bni cosurmain..

3.site kurallarına gore davranın yada kaybolun...
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:adamım bak

1.bn erkeim kızmısım gibi msj çekmişsin fit oldum ztn

2.burası dost bulma sitesi diil ole herkese sulanmain bu gun snn gibi bi kaç kişi daa vardı onlarada fit oldum bni cosurmain..

3.site kurallarına gore davranın yada kaybolun...

TAMAM ADAMIM KIZMANA GEREK YOK Confusedmiley18:
diadora sert çıkmışızzz Big Grin yakışır Cool

bu arada şu kendini bilmezlere gelince;

Biraz insan sıfatını hak edecek şekilde davranın!!!

ve burdaki kardeş h.g
WDT_PLT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TAMAM ADAMIM KIZMANA GEREK YOK Confusedmiley18:

eer haksızsam haksızsın de ama site kuralları ltfnn... bak uy kurallara kalıcı ol ztn bir suru arkadas bulcaksın...
SECO_UA22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:diadora sert çıkmışızzz Big Grin yakışır Cool

bu arada şu kendini bilmezlere gelince;

Biraz insan sıfatını hak edecek şekilde davranın!!!

ve burdaki kardeş h.g

SENİN O KENDİNİ BİLMEZ DEDİÄžİN KİŞİ SENİN GİBİLERİ CEBİNDEN ÇIKARIR ASLANIM FORUM KURALLARINI OKUMADIM ÇÜNKÜ O FORUM KURALLARINI BİZ YAZDIK ARTIK AKLIMIZDA EZBERE BİLİYORUZ BENCE SİZ GİDİN SİTEDE ORTAM YAPMASINI SAMİMİ ARKDAŞLIKLAR KURMASINI ÖÄžRENİN
Sayfalar: 1 2