:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Buda benım ( SeRSeRi )
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
ahnda ben Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

fotoraf0006iy0.jpg
arkadaş olabilirmiyizzz seninlee yakışıklı şeyyy.....Big GrinBig Grin
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaş olabilirmiyizzz seninlee yakışıklı şeyyy.....Big GrinBig Grin

benı sımartıyosun seker sey nerde bulusuyoruz Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim::yikildim: senı daha yakından tanımak ısterım Big GrinBig GrinBig Grin::yikildim::yikildim::yikildim:
ben elazıgdan katılıyorum çok şugarım sora çokta
şeymiş,im arkadaşlarım öle diyooo...Big Grin
bende ankaradan katılıyorum Big GrinBig GrinBig Grin:d cok sugarım bırbırımızı ıyı bulduk dısene Big GrinBig GrinBig Grin:

yerım senın sugar dıyen dıllerını Big GrinBig GrinBig Grin:Big Grin:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Bi YAkışıKlı DAha Bu SErSeriLer Hepmi YakısıkLı oluyo Big Grin Allah SevdİklERinE BagıSlasın
---nickdaş ---
bak ben öle herkese benzemem başta sölimm sanaa
şartlarım var ve agırr ..Big Grin
özelden yazışsanıza daha bi ozel olur Big Grin Tongue anlatabildimmi bilmem Big Grin
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak ben öle herkese benzemem başta sölimm sanaa
şartlarım var ve agırr ..Big Grin

her sartın kabulumdur yeterkı sen benımle gel Big GrinBig GrinBig Grin:Big Grin:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
#$3R$3RI# Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bi YAkışıKlı DAha Bu SErSeriLer Hepmi YakısıkLı oluyo Big Grin Allah SevdİklERinE BagıSlasın
---nickdaş ---

bılmem her serserı yakısıklı olurmu ama ben dıgılımm SmileSmileSmileSmile
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12