:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: 'Mutluluksun ..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
elencevemutlulukmp4.jpg

Sen Mutluluksunn..

Benim için mutluluk, bir bakisindi senin...
ufak bir tebessumun... ansizin yolladigin bir mesaj... "prenses"i duymakti senin agzindan...

Mutluluk seni gordugum o ilk andi... Seninle gecirdigim bir kac saatti mutluluk, kollarinda oldugum bir kac an...

saclarimla oynamandi ve simsiki sarilmandi bana...

Hissettigime inandigim ruhundu mutluluk, ellerini tutmak, kalbine dokunmak... Gozlerine baktigim zamanlarda bana anlattiklarindi mutluluk...

Kokundu, tenindi... sadece kollarinda olmakti mutluluk, hep orada kalmayi istemekti belki de...

Ben dogalligini sevdim senin, herkes "dogruyum" derken, dogruyum demeden "dogrum" olmani sevdim... Deliligini sevdim, kuralsizligini, korkusuzlugunu sevdim, kendinle barisikligini...

Cocuk ruhunu sevdim, icinde biraz "ben" barindiran... Korkularini sevdim, bana benim gibi oldugunu hatirlatan......

Mutluluk senin oldugun her yerdi benim icin, mutluluk sadece senin yaninda olabilmekti aslinda..... varligindi mutluluk......
yaamkaynammd1.jpg

Ba$imi dizine koysam ve öylece kalsam... sicakligini hissetsem tam $uramda, sol yanimda... sonrada ellerini saclarimin arasinda... Dokunsan...sicakligini hissetsem tenimde, gözlerimi kapasam ve bu rüyadan hic uyanmasam... hep seninle olan, sana simsiki sarildigim rüyam..

Benim bütün rüyalarim seninle dolu...sana olan sevgimle...

Gözlerim gözlerinde asili kalsa ve ben o deniz gözlerinde kendimi kaybetsem..A$kin aki$ina kapilip yalnizca seninle olan bir dünyada mutlulugun doruklarina ulaşsam..

Sen!.. Sen benim tek umudum! Sen mutluluk işigim...seninle yeniden dogdum ben, seninle kendimi buldum, mutlulugu buldum!

Anladimki sen A$K’sin... sen SEVDIGIM’sin... sen HERŞEYIM’sin... sen HAYATIM’sin... Sen DÜŞÜNCELERIM’sin...

Sen seni dü$ündügüm 1 saatin her dakikasi, 1 dakikanin bütün saniyeleri’sin

Sen... SEN BENIM YAşAM KAYNAGIMSIN
Alıntı:[COLOR="RoyalBlue"]Sen Mutluluksunn..

Benim için mutluluk, bir bakisindi senin...
ufak bir tebessumun... ansizin yolladigin bir mesaj... "prenses"i duymakti senin agzindan...
[/COLOR]

[COLOR="Black"]rep atıcaktım ama atılmıyor:S....işte mutluluk budur yaa!

insan sevdiğinden başka ne bekleyebilir...

tşkler çok güzeldi...
[/COLOR]
Bende'de bazen öyle oluyor, nedemek oldugunu anlamis degilim ..
Önemli degiL, Güzel Yorumun icin cok tesekkürler..

Sevgiyle Kal..
teşekurler
Rica ederim ..
Bir isim koymalı bu yüreğe ,

Mutluluk desen ne bela , hemde tatlı bela . Yaşanır ve yaşatılır tüm sevdaların en güzel yüreklerin mutlu olması temennimle ,

Yüzünüzden mutluluk eksik olmasın ...( Özelliklede bu paylaşımı yapanın )

Sevg ...
Bu güzel Yorumunz icin cok icten tesekkür ederim..
ALLAHIMDAN büyük ve tasiyamacagim kadar bir Keder olmadikca, Yüzümdeki Mutluluk umarim hic eksilmez ..Suan ne kadar Hasret ceksem bile ..

Yüreginizdeki essiz güzellik Daim olmasi dilegile..

Sevgiyle Kalin ..
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu güzel Yorumunz icin cok icten tesekkür ederim..
ALLAHIMDAN büyük ve tasiyamacagim kadar bir Keder olmadikca, Yüzümdeki Mutluluk umarim hic eksilmez ..Suan ne kadar Hasret ceksem bile ..

Yüreginizdeki essiz güzellik Daim olmasi dilegile..

Sevgiyle Kalin ..

Hasret çekilen bir yaşamın kıyısında , o yürek ki hasrete vurgun özlem gözyaşlarıyla sele karşı . Hasretinde hasretlik çektiği unutulmamalı . Daim olan güzellikler tüm yüreklerde devam etsin ve olmayanlarda da var olsun isteriz . Önem ve değer bu yöndedir .

Teşekkürler ..

Sevg ...

ÇÖZEMEDİM YAR SENİ

Yüce dağlar koydun sineme
Bakışında sihir mi var yar senin
Gördüğüm an ateş dştü haneme
Her bir yanın alev kor senin

Günbe gün hasretin yakar kavurur
Günümü gecemi senle yoğurur
Korkarım katlime ferman buyurur
Şu sevdanı söküp atmak zor senin

Karagözlüm düştüm senin derdine