:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ben''sevgi arsızı''yım...her şey bir yana seni çok ama çok seven...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
[yt]4SvA90J-YqM[/yt]

I am thinking of you
seni düşünüyorum

In my sleepless solitude tonight
ıssız uykusuz gecemde

If it's wrong to love you
eğer seni sevmek yanlış ise

Then my heart just won't let me be right
o zaman kalbim doğru olmama izin vermeyecek

'Cause I've drowned in you
çünkü sende boğuldum

And I won't pull through
ve içinden çıkamıyorum

Without you by my side
yanıbaşımda sen olmadan

Nakarat:

I'd give my all to have
sahip olduğum herşeyi verirdim

Just one more night with you
sadece seninle bir gece daha geçirmek için

I'd risk my life to feel,
hayatımı riske ederdim

Your body next to mine
vücudunu benimkinin yanında hissetmek için

'Cause I can't go on
çünkü devam edemiyorum

Living in the memory of our song
şarkılarımızın hatıralarında yaşamaya

I'd give my all for your love tonight
aşkın için bu gece herşeyimi verirdim ]

Baby can you feel me
bebeğim, beni hissedebiliyor musun?

Imagining I'm looking in your eyes
gözlerine baktığımı hayal ediyorum

I can see you clearly
seni kolaylıkla görebiliyorum

Vividly emblazoned in my mind
güçlü bi şekilde aklımı çevrelemişsin

And yet you're so far
ve hala çok uzaktasın

Like a distant star
uzak bir yıldız gibi

I'm wishing on tonight
bu gece dilek tutuyorum

aklarzw8.jpg

[i][SIZE=4]Ben "sevgi arsızı"yım... İçimdeki çocuk ağlıyor durmadan öncesiz bir zamandan beri.[/i][/SIZE]

[i][SIZE=4]Ben "sevgi arsızı"yım... Yıllar, yıllar yılı sınırsızca sevilmeye, ilgilenilmeye, şefkate alışmış. "Alışmış, kudurmuştan beterdir."derler ya hani, işte öyle.[/i][/SIZE]

[i][SIZE=4]Ben "sevgi arsızı"yım... Sonra da hep aynı ve bir türlü akıl erdiremediği bir nedenle teker teker kaybeden o biricik sevgi varlıklarını...[/i]

[i]Ben "sevgi arsızı"yım... İçimde küçük tırtılın sevgiye, ilgiye hep bir o kadar aç olduğu...[/i]
[i]Ben "sevgi arsızı"yım... Sevmeden de, sevilmeden de durmayan yerinde...[/i]
[i]Bilirsin işte, ben "sevgi arsızı"yım... Bana sevgini ver. Hiç bitmesin... Hiç tükenmesin... Başkasının olmasın asla sevgin. Yalnız benim, yalnız benim olsun. Herşeyimi paylaşırım, bir sevgimi paylaşamam. Dedim ya, ben "sevgi arsızı"yım. Anlayacağın işin zor senin...[/i]
[i]Ben "sevgi arsızı"yım... Sevmeye gelince yine bir o kadar doludizgin seven seni. Sende beni sev... En çok beni sev...[/i]

[/SIZE][i][b]Ben "sevgi arsızı"yım... Her şey bir yana seni çok ama pek çok seven...[/b][/i]

bluebydamagdajr10ch3ca.jpg
[SIZE=5][b]hep aynı zincir, hep aynı kader[/b][/SIZE]
[SIZE=5][b]ne zaman seni görsem[/b][/SIZE]
[SIZE=5][b]içim titrer...[/b]

[b]seni ne zaman görsem [/b]
[b]o günün gecesinde bir keder...[/b]

[b]Bakışlarındaki dün kokusu,[/b]
[b]Bana, bugünümle gel![/b]
[b]5DC1D94C942B4339A602C6C9D3E39AA3.jpg[/b]

[b][i]Biliyorum. Biliyorum, insana her zaman ikinci bir şans verilmiyor, ama bu kez hazırım işte. Neye mi? İçimdeki sevgi selini seninle paylaşmaya tabii ki. Çünkü"keşke"lerle başlayıp ardından da "Özledim seni, hemde pek çok, kim bilir bir daha nerde, ne zaman karşılaşırız seninle,"demek istemiyorum bu kez. Çünkü bu sefer insan olmanın keyfini çıkarmak istiyorum. Hem de dolu dolu... İnsan denilen varlığın sevgisiyle yüce olduğunu biliyor ve hiç korkmadan haykırıyorum işte: "SENİ SEVİYORUM"[/b][/i]

[b]260245.jpg[/b]

[/SIZE]
Ben "sevgi arsızı"yım... Her şey bir yana seni çok ama pek çok seven...

Guzeldi..tesekkurler...
beğenmene çok sevindim SmileSmileSmile bizzat aşkıma yazılmış sözler......SmileSmileSmile
ah kardesiiiiiimmm asik mi oldun seeennnn
evet aşık oldumSmileSmileSmileSmileSmile bu arada ablacım imzana katılıyorum muhteşem sözler SmileSmile
tesekkur ederim kardesimBig GrinBig GrinBig Grin
ablacımmmmmmmmmmmmmmmmmSmileSmileSmileSmileSmile insanın öz ablasıyla aynı sitede paylaşımlarda bulunması ne kadar güzel SmileSmileSmile
260245.jpg

[COLOR="Black"]bu iki sevgiliye ait ceset bilmem kaç yıllık olup canlı halde gömülmüşlerdir...ne büyük bir aşktır ki ölürken bile birbirlerine sarılmışlar...

tşkler yüreğine sağlık...
[/COLOR]
bluebydamagdajr10ch3ca.jpg

bnde bu resmi sevdim tsklerDBig Grin:d
Güzel gerçekden ...
Sayfalar: 1 2