:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bildigin gibi değill:P:P:P:P mode xL
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Kapıları kapat arkandaki bir salak Dışarıda bırak onu çırılçıplak Dibine kadar itelim sözleri nasıl olsa onun geri dönüşümü bize yasak. Saat kaça kadar gazlasak beatleri Her adımda bize bir ileri dörtyüzelli km deki geri gel beri Damarları koparacak içindeki serseri Teki bana teki sana dolduralım mürekkebi Biri sana biri bana karala bu lirikleri Yarı sana yarı bana paylaşalım beatleri Karı bana zarar sana kabullen bu yenilgiyi Takıl hadi sende defet gerisini Her bir adım ritimlerle yakaladık serisini Takip et bu geniş flowların delisini Eskisini sorma bana, dinle yenisini

Ellerimin içine direksiyonu ver benim Salla bir arabayı kendine gelmeli Yol şeritleri kalp atışını geçmeli Harp atışını seçmeli serseri Her seferine bir tat vermeli Çarpan rüzgar suratını germeli Atardamar kan pompalayıp Suratını renkten renge bürümeli

Dikkat et göremezsin merhamet ortam buz gibi rekabete davet. Taklit et, orjinali hususi bize Yardım et kendine, ibre yüzde çekil Hızımız bildiğin gibi değil illegal bu fiil Resmimi gösterir son gösterimidir Bu işin piridir serseri serseri Tarzımı belirtir seni delirtir Anahtar kelimedir serseri serseri Geliyor son sürat yanından geçtiğim herşey tepe taklak dönüyor Bizi bilen herkez bunları görüyor Yasin dikiz aynasından gülüyor sana Hadi takıl babana. Zor parayı kolay tavlama sanatını kavra Yakala kıl payı kaçırma pahasına onu göm kendi sahasına bom.. Ellerimin içine direksiyonu ver benim Salla bir arabayı kendine gelmeli Yol şeritleri kalp atışını geçmeli Harp atışını seçmeli serseri Her seferine bir tat vermeli Çarpan rüzgar suratını germeli Atardamar kan pompalayıp Suratını renkten renge bürümeli

BİRİ BENİ SUSTURSUNNN!!!
SeRseRİ sErBest Stİl
pufff yeahhh
çok iyi paylaşımın için tşklr