:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ''selam''
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Nesini çalmışsan veya neyini almışsan bir insanın, iade etmenin yolunu bulabilirsin.

Peki, ya o insanın sana verdiği zamanıysa? Ha zamanının bir bölümü, ha yüreğinin bir dilimi.

Bir selamın güzelliğini düşünebiliyor musunuz? Düşünebiliyor musunuz sizin olmadığınız 'uzak'ta,
sizin için vaktini tüketmiş olduğunu, birisinin? Sizin için, sizden habersiz...

Bir AŞK'IN kanatlarındaki yükü düşünsenize...

Nasıl çırpınabiliyor bu kanatlar ve nasıl aşabiliyor bunca mesafeleri böylesine doluyken!...

Duygular değil mi bizi gönüllere taşıyan? Duygular degil mi bizi yarınlara taşıyan?

Ha duyguların ulaşmadığı yürekler, ha yolcuların unuttuğu han kapıları!

Sevda geçmemiş sokaklara girmese yolum. Çünkü, sevda geçmemiş sokaklar karanlık,
sevda olmayan geceler yıldızsız... Selâmsız kapılar nefessiz gibi!

İadesiz ne var verilebilen?
Vermek istiyorsan, yüreğinden bir dilim ver, zamanından bir bölüm.
Onun için, ondan habersiz... Benim için, benden habersiz.

Aynen bu yazıyı yazarken,senin haberin olmadığı kadar benimde haberim olmasın yazdıklarından.

Aynen bu yazıda olduğu gibi gönlün aksın klavyenden monitörüne.
Her harf bir ilmek ve satırlar yüreğinin çevresindeki dantel olsun... Göreyim.

Sulamazsan çiçekler gülmez, Yollamazsan selamlar gelmez...
Bir selamın güzelliğini ,sizi böyle sevmenin güzelliğini düşünebiliyor musunuz gerçekten?

Düşünebiliyor musunuz sizin olmadığınız'uzak'larda vaktini tüketmiş olduğunu, birisinin?

Sizin için... Hemde sizden habersiz.

Bugün selâm'ın güzelliğini düşünün ....Selamını bekliyorum en değerli zamanından ..........
çok güzel emeğine yüreğine sağlık arkadaşım
teşekkür ediyorum okuduğun ve yorum yaptığın için. Smile
gerçekten de yazın harika yüreğin dert görmesin arkadaşım
teşekkür ederim beğenmenize seviniyorum.
sizlerinde yazılarınız çok güzel etkileyici hele böyle kafan karışıq deli bi aşıksan benim gibi bu yazılar alt üst ediyo çırpınan bünyeyi oooooooooooof of neyse tekkrar teşekkür ederim.
[SIZE=2]Duygular değil mi bizi gönüllere taşıyan? Duygular degil mi bizi yarınlara taşıyan? [/SIZE]
Doğru söze ne denir..Teşekkürler...
ben teşekkür ederim Smile