:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kahpelik son moda...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Soze nerden baslasam
Bilmem nasil anlatsam
Satilan bir askin hikayesi bu
Sanma ki kapiyi vurupta gidenlerin
Geri de kalanlarin hikayesi bu

Ecelin kapidan
Bu canin telastan
Durma ser gibi
Cek git bir anda!
Kaybettin her seyi unut diyorsan
Once sen unut
Ihanet boynunda!

Al hadi hanceri
Vur hadi sirtima
Acimam!
Nasilsa kahpelik kac para?
Namerdim bakarsam
Donupte arkama
Acimam!
Nasilsa kahpelik son moda!

her hüzün sorularıma bier çözümmmSadSadSadSad

Çok dertli gördüm seni arkadaş..Allah yardımcın olsun...Teşekkürler..
olamzz kimse yardımcım sadece kendimi bilirimm
SaGo_Melankoliaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olamzz kimse yardımcım sadece kendimi bilirimm

Her olayın bır cıkısı bır cozumu vardır..Hem acılar,dertler paylaşılınca hafıfler derlerWink
bizim derdimiz bitmez sesimiz karanlıklarda yok olur anncak hiçbişey fayda etmez zararın neresinden dönersen kardır derler biz nerden dönersek karanlık ve çaresizlik
SaGo_Melankoliaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bizim derdimiz bitmez sesimiz karanlıklarda yok olur anncak hiçbişey fayda etmez zararın neresinden dönersen kardır derler biz nerden dönersek karanlık ve çaresizlik

Öyle deme ama..Sen hep kötü taraflarını düşüyosun ki olayın..BU dünyada tokadan başka bişi takmıcaksın kafana...3 günlük dünya bugun varsın yarın yoksun...Boş yere kendini yıpratma derım ben..Hem herseyın bır cıkıs yolu vardır unutma Wink İmkasız denen bısı de yoktur...
takıntılarımız ugruna yaşıyoruz eger onlarda olmasa hiçbir şeyin anlamı olmazdı önemli olan neye taktıgın karanlıgın çıkışı yoktur tek çıkış ölümdür
Her karanlık yolda bir ışık vardır mutlaka...Derdin aşk herhalde...
Sahte tüfeği kafama dayamış korkmamı bekliyorsun
Düşüncemin geldiği yere git.!! Kendine yer kap!...
Burası benim ilim yerim, kendimle ilgili sorunum varsa
Bırak doktorum olan BEN uğraşayım.
Bir unuttur yaşamak, bileceksin inadına.Yüreğin kan ağlasada,güleceksin inadına.Zindanlara düşsen bile,binlerce kez ölsen bile,doğacaksın inadına...Hayat budur.Umutlar çok,ne şüphe duy,ne de kork.Öyle teslim olmakta yok.Yeneceksin inadına,savaşacaksın inadına…
Sayfalar: 1 2 3