:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Seni Sevdigim Yaştayim.....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
........................"..kimi kez korkulan olur
..................korkular bırakır bi mektup
...........korkularda üşümek düşer gözlere
......rengi alaca bi gün düşer zamana
..şaşırıp kalırız...;

Canımsın şimdi daha bi yüksek sesle söylemek istiyorum. uzakta olman beni susturmamalı yüreğimi susturamam ki..seni özlemlerime katıp bi gün uyanamazsak eğer; kan ter içinde..nazarlarımıza yüklerim suçlarımızı..

Soran olursa bi gün;
elbet derim ki; göğsümü kabartıp
suçumuz sevmekti ;en çokta koyan önce gözlerde ölmekti...;
bi gün ölmeyecek miydik nasıl olsa...

Nasıl hasretim sana hem de nasıl.. gözlerim hep sen çıkacakmışsın ki gibi karşıma öyle panik öyle sevinçli ki anlatamam..susarım..seni ilk gördüğüm gündeyim şimdi..yanaklarımdan yastığıma düşün damlada diyemediklerim..ne kadar yalnızım ne kadar sensiz yastığım nemli yanaklarım gibi şimdi beklerim seni bi pencere kenarından..

Bilmesem sıcaklığını hissedemezdim bunca yoğun yaşamazdım seninle tüm yaşadıklarımızı.. İyi ki varsın dediğim en önemlisi kalbimi ve bakışlarımı sende bıraktığım olmazsa olmazlarımın en önemlisi sevdiğim en büyük aşkım sen... bak! bi gün daha sensiz ve yalnız geçmiş..

Ne zaman düşlesem bizi.. ki her sabah uyandığımda yokluğunda ıslanmış gözlerle uyanıyorum.içimde bi ses bize yaptığım haksızlıklar için hesap sormakta bana/durmaksızın.. nasıl bi pişmanlıksa demir almış üzerimde sancısı.. kaç zamandır içimdeki çocuk can çekişmekte..bu sabah ve kaç sabah olduğu gibi.. Anladım ki küçük kıyamet hatalarımsa, büyük kıyamet yokluğun demek ki yaşı olmazmış aşkın sevdanın...

Canım nasıl isterdim beraber yemek yememizi.. burada yanımda olmanı.. yalnız açtım orucumu..seninle yemek yemeyeli ağzımın tadı hep acı. Hep buruğum nedense..yolda el ele bi çift görsem..parça tesirli bi bomba düşer göğsüme vurulurum..serilirim yolun ortasına..hiç bi güç seni sevmemi engelleyemez ki..ömrüm yettiğince bu kalp sana deli..

Bilirim ne zaman yağsa yağmurlar içinde sen ve bizden damlalar olacak.. kaç gündür göğüs kafesimin dışında çarpıyordu kalbim..şimdi bilirim ki ait olduğu yerde..bi damla koptu sol yanımdan az evvel yanağımda nemi..asla utanmıyorum!..

Gün gelecek tüm yorgunluklarımız sevince bi köprü olacak.. adım gibi adam gibi hissediyorum..ada;msı bi aşk ve bembeyaz bi gelecek..bak alabora oldum! kanat çırpıyorum..

Ben bi deli çocuk, bi çocuk ki deli-divane...biliyorum ki..aşkıma ulaşamadığım konuşamadığım anda öleceğim.. çok şey var anlatacak..
Beni bu saatte yazdıran gerçek...;an gelir bi aşk vurur insanı/bi çift güzel sözcük..;

Gecenin bilmem kaçı ve yüreğimde ki alevin yalnızlığımla coşmakta daha bi yakmakta şimdilerde..birinci dereceden vurgunum ve bi o kadar yanık dört duvar arasında kendimleyim say ki yaşamak bu..şafak kaç..kavuşacağımız gün yakın mı..yoksa ben, biz hayal miyiz..sen son baharım ol..bu son durağım..seni sevmek sevmek istiyorum tüm dünya kıskanmalı ya da;
şimdi bi mermi şah damarımdan vurmalı.. bi yanım ezik beklerim elimde senin sevdiğin kır çiçekleri o kısacık saçlarına vurulduğum..

Tut ki ninni söylüyorum bebeğime, tut ki yanındayım saçlarını okşuyorum. Tut ki bi kadehten dökülen şarabız ikimiz. Seni seviyorum bebeğim. Kar yağıyor Ankara;ya üşümüyorum..seni düşünmekten alev alıyor gözbebeklerim özlüyorum.. korkum; sevincime yenik düşer diye kalbim.. Ellerimde kokun kalmış, bayram sevincim buruk..sanadır seslenmelerim sanadır bu dizeler..yorgunum korkularımla beraber..Yüce dağları özlüyorum..

Şimdi yatağa yapışmış yatıyorum, yorgunluktan ve soğuk yemiş bedenimle daha bi ağırım şimdi..bu gece bi ömür kadar uzun olsa ve hiç uyanmasam..kısaca yorgunum işte...gögsünde dinlenmek istiyorum yaralı bi aşk gibi sarılmak istiyorum sana; say ki deliyiz biz gibi..

biliyorum ki; bizi düşlerken kapanacak kirpiklerim tut ki seni sevdiğim yaştayım şimdi..

...iyi geceler aşkım..iyi geceler ömrüm...
98362248pi3.jpg
38192057ha7.jpg
16070944bx5.jpg
52937191ra9.jpg
99303740dc0.jpg
11833258oh7.jpg
57745584wg9.jpg
49243072kt5.jpg
77405643vr0.jpg
10cf0.jpg
11ou7.jpg
12iq3.jpg
13dz2.jpg
Soran olursa bi gün;

Resimlerde çok şahane yazın gibi jnm Teşekkürler..
:: CiMCiMe :: Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Soran olursa bi gün;

Resimlerde çok şahane yazın gibi jnm Teşekkürler..

ben tşk ederim sana begenmen beni çook mutlu etti yüreginden sevgi eksilmesinSmile

Benimkimi cöküş yoksa senkimii..
Benim kimii bitis yoksa seninkimi
Benim hayatim mi yalann yoksaa senin dunyanmı yalan?
Kimi zaman HOŞCAKALLAR insana koymaz, gidisler insanii sarsmaz...
Ama herzamn ihanetler,yalanlar insanı yıkar..
Ben simdi ALDATILMIŞLIÄžININ vede ŞEREFSİZLİÄžİNİN yatagina cektim kendimii...
Dünyanın kahpeligi üstümuze,yikilsada,yüregimizde bir damlaa lekee bırakmayız...
Sevgilinin ihaneti ÖLÜM DÖRTLÜÄžÜDÜR okur okurr dururuz ama bizim ezberimizde sevgiliye ihanetin vede KAHBELİÄžİN yeri yokk...
Şimdi Hoscakallarina gömdüm kendimi elvedalarinla haşırneşir olmusum..
Seni bilirim mutluluk basit,gülüsler sahtee Benim zamanım durmus dünya dönsede zaman bende gecmiste kalmis..
Çekip gittigin günde cakılı birgun banada zaman islemeye basliycakkk HOŞCAKALLARINA!...
Ve yeniden AŞIK OLUYORUM ama bu sefer sana değil

Tam göğsünün ortasında bir yerin acıyacak...
evinin seni içine sığdıramayacak kadar dar olduğunu fark edeceksin...
sokağa fırlayacaksın...
sokaklar da dar gelecek...
tıpkı vücudunun yüreğine dar geldiği gibi...
ne denizin mavisi açacak içini, ne pırıl pırıl gökyüzü...
kendini taşıyamayacak kadar çok büyüyecek, bir yandan da kaybolacak kadar
küçüleceksin...
birileri sana bir şeyler anlatacak durmadan...
"önemli olan sağlık."
"yaşamak güzel."
"boş ver, her şey unutulur."
sen hiçbirini duymayacaksın...
gözyaşlarından etrafı göremez hale geleceksin...
ondan ölmesini isteyecek kadar nefret edecek, az sonra kollarında ölmek
isteyecek kadar çok seveceksin...
hep ondan bahsetmek isteyeceksin...
"ölüme çare bulundu" ya da "yarın kıyamet kopacakmış" deseler başını
kaldırıp "ne dedin?" diye sormayacaksın...
yalnız kalmak isteyeceksin...
hem de kalabalıkların arasında kaybolmak...
ikisi de yetmeyecek...
geçmişi düşüneceksin...
neredeyse dakika dakika...
ama kötüleri atlayarak...
onunla geçtiğin yerlerden geçmek isteyeceksin...
gittiğin yerlere gitmek...
bu sana hiç iyi gelmeyecek...
ama bile bile yapacaksın...
biri sana içindeki acıyı söküp atabileceğini söylese, kaçacaksın...
aslında kurtulmak istediğin halde, o acıyı yaşamak için direneceksin...
hayatının geri kalanını onu düşünerek geçirmek isteyeceksin...
aksini iddia edenlerden nefret edeceksin...
herkesi ona benzetip...
kimseyi onun yerine koyamayacaksın...
hiçbir şey oyalamayacak seni...
ilaçlara sığınacaksın...
birkaç saat kafanı bulandıran ama asla onu unutturmayan...
sadece bir müddet buzlu camın arkasından seyrettiren...
bütün şarkılar sizin için yazılmış gibi gelecek...
boğazın düğümlenecek, dinleyemeyeceksin...
uyumak zor, uyanmak kolay olacak...
sabahı iple çekeceksin...
bazen de "hiç güneş doğmasa" diyeceksin...
ne geceler rahatlatacak seni ne gündüzler...
ölmeyi isteyip, ölemeyeceksin...
belki çivi çiviyi söker diye can havliyle önüne çıkana sarılmak
isteyeceksin...
nafile...
düşüncesi bile tahammül edilmez gelecek...
rüyalar göreceksin, gerçek olmasını istediğin...
her sıçrayarak uyandığında onun adını söylediğini fark edeceksin...
telefonun çalmasını bekleyeceksin...
aramayacağını bile bile...
her çaldığında yüreğin ağzına gelecek...
ağlamaklı konuşacaksın arayanlarla...
yüreğin burkulacak...
canın yanacak...
bir daha sevmemeye yemin edeceksin...
hayata dair hiçbir şey yapmak gelmeyecek içinden...
onun sesini bir kez daha duymak için yanıp tutuşacaksın...
defalarca aradığı günlerin kıymetini bilmediğin için kendinden nefret
edeceksin...
yaşadığın şehri terk etmek isteyeceksin...
onunla hiçbir anının olmadığı bir yerlere gidip yerleşmek...
ama bir umut...
onunla bir gün bir yerde karşılaşma umudu...
bu umut seni gitmekten alıkoyacak...
gel gitler içinde yaşayacaksın...
buna yaşamak denirse...
razı mısın bütün bunlara...?
hazır mısın sonunda ölüp ölüp dirilmeye...?
o halde aşık olabilirsin.....
Sırları bir bir açığa çıkarıyor gözlerim,
ellerimde ayrılığın vermiş olduğu acı..
kanıyor ellerin..
sende mi acıyorsun..

Acıma...kılıfına uydur ayrılığı..birimiz acırken,birimiz ardına bakmadan gitsin bu aşktan..öyle ya,böyle olur bildiğimiz bütün ayrılıklar..önce bir iki gece birbirimizden ayrı şehirlerde,aynı şarkıyı söyleriz..bizim şarkımızdır o..sonra dayanamaz..sesini duyacak olmanın verdiği heyecanla alırız birimiz telefonu elimize..kim daha önce arar?en çok seven mi?en çok özleyen mi?hangimiz?

seyrederim gözlerini gecenin en mavisinde,
ılık bir rüzgar saçlarını omzumdan aşağıya düşürür belki de..
önce ben sanarsın,bir bakarsın...Ağlarsın..

korkma sevgilim..geri döneceğim demiştin..oysa ben hissettim sen gitmeyi hiç istemedin..öyle ya,ellerimden ayrılırken kanıyordu ellerin..

Keşke gitmeseydin..

Ve ben...

Bu bitişi bilmeseydim
Nereye gitsem yanımda götürüyorum sevgimi ve nefretimi...

Her sabah yeniden sayıyorum kaç gündür görüşmediğimizi. Rüyalarımda görüyorum
karşılaştığımız anı, başımı çeviriyorum, bulamıyorum söyleyeceğim kelimeyi...

Nefretimle uykuya dalıp ve sevgimle kalkıyorum. Her sabah yeni bir güne başlasam
da, sensiz yeni bir hayata başlayamıyorum...

Sabahları cebime koyup "iyi ki"lerimi, "keşke"lerimi, pişmanlıklarımı, çıkıyorum
yola, günün bir saatinde "keşke"lerimi alıyorum, başka bir saatinde "iyi
ki"lerimi yanıma...

Bir cebimde ise hasretin hala duruyor, yapacak hiçbir şey bulamayınca kalbim bu
yorgun kelimelerden medet umuyor...

Senden gittiğimde sadece yaralandım sandım, aslında ruhum bedenimden ayrılmış,
geriye kalan bir et parçasıymış anladım...

Artık kiminle konuşsam ruhum sendeki gibi havalanmıyor, bugün kiminle tanışsam
kalbim sendeki gibi atmıyor...

Yanımdan geçen herkese sen misin diye bakıyorum, seni gördüğüm anda başımı
çevirip kaçıyorum. Senden uzaklaşmak için sana doğru koşuyorum...

Bir gün ararsan, açmayacağım diye kendime sözler veriyorum, her telefon
çaldığında sen misin diye heyecanlanıyorum. Seni aramamayı cesaret sanıyorum,
aramak mı zor aramamak mı bilmiyorum...

Hiçbir gelen senin yerini doldurmuyormuş, hiçbir giden senin kadar
acıtmıyormuş...

Sensiz bir hayatta da mutluluk yokmuş aslında, yokluğunun acısı sevgimden
büyükmüş aslında....
heR Zaman ki qiBi cohk qSsLLeR saqoL ciLeqiMSmile
gsli_kiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heR Zaman ki qiBi cohk qSsLLeR saqoL ciLeqiMSmile

sen sagol canım begenmene sevindimmmConfusedmiley17:yüregindne mutluluk eksilmesinConfusedmiley17:Confusedmiley17:
Seni sevdigimi hic bir zaman bilmeyeceksin, adim gectiginde eski bir dosttu diyeceksin; bir gün benim seni sevdigim gibi sende birisini seveceksin...

Aglayacaksin günlerce onun icin, daha önce bir damla yas dökmeyen inatci gözlerine söz geciremeyeceksin. Kahrolacaksin onu gördükce, konustukca, karsisina gecip saatlerce sustukca...

Lanet edeceksin ona bu kadar yakin olduguna, her seyini bileceksin bir dost olarak, asklarini dinleyeceksin saatlerce ve birer birer öldürmek isteyeceksin onlari. Sira sana geldiginde hicbir askini anlatamayacaksin ona, tekrar tekrar kahrolacaksin...

Cünkü tek ve en büyük askinin karsisinda olacaksin...
Ona ondan bahsedemeyecek, icine atacaksin büyük askini...
Ve bu büyük ask öyle bir hal alacak ki icinde, artik icinden atmak isteyeceksin. Eline kalemi alip aklina gelen her seyi dökeceksin kagida...
Askinin büyüklügü karsisinda sende sasiracaksin. Onun yaninda olmaktan, onun pesinde kosmaktan belki de hayatinin en büyük firsatlarini kaciracaksin. Arkana bakip bir sans daha istediginde cok gec olacak...
Ona ne kadar yakin olmak istersen, o senden o kadar uzak duracak...
Bir nefes kadar yakininda sandigin insanin aslinda baska diyarlarda oldugunu, baska baharlara adim attigini anlayinca kahrolacaksin...
Icindeki bu ask bir tutkuya dönüsecek artik. Her gün onu görmek, sesini duymak, hic olmazsa adini isitmek isteyeceksin...
En güzel fotograflarina bile bakmak yetmeyecek sana. Hediyeler alacaksin ona, kücük ama anlamli. Onun sana biraktigi her hatirayi, aldigi her hediyeyi sanki paha bicilmez bir eser gibi koruyacaksin herkesten...
En yakin arkadasindan bile kiskanacaksin onu. Onun yaninda gördügün herkesten nefret edeceksin. Ona kendinden yakin gördügün herkes en büyük düsmanin, en ezeli rakibin olacak...
Her üc kelimendn biri onu düsündürecek sana, bütün sarkilar aklina onu getirecek en anlamsiz saatlerde. Iki saatlik uykularla sürüdereceksin hayatini aylarca...
Gözlerin her kapandiginda onun silüeti belirecek karanlikta...
Sevgi adina her seyi yapsan da ona ulasamayacaksin...

Yavas yavas senden SIKILMAYA baslayacak. Fark edeceksin senden kactigini. Günlerce onu göremeyeceksin. Aklin hep onda olacak, merak edeceksin. Sende uzaklasmak isteyeceksin ondan, belki uzak olursam unuturum diyerek görmezlikten geleceksin yolda, ya da bir selam yeterli olacak senin icin. Ama dayanamayacaksin sonuna kadar...
Ona yakin olmak sana sonsuz huzur verdigi icin yine yaklasacaksin ona...
Bütün gururunu ayaklar altina alip gideceksin yanina. Her seyinden vazgececeksin onun icin, onun sevmedigi hicbir seyi sevmeyecek, onun istemediklerini yapmayacaksin...
Bütün zevklerin birer birer elinden alinacak ama ona olan sevgin daima agir basacak. Tamamiyle sen olmaktan ciktigini anladiginda cok gec olacak. Kacis yolu bulamayacaksin hicbir zaman...
Ve birgün; ugruna her seyini yitirdigin, dünyadaki her seyden degerli saydigin o güzel insani bir baskasiyla gördügünde, benim sana yaptigim gibi beddualar yagdiracaksin...
Ama EN SÜREKLI ASK KARSILIKSIZ ASK oldugu icin onu hicbir zaman unutamayacaksin