:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: YanLıZ aCıLaRıM KoNuŞuYoR...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Canım acıyor. Yüreğimin ta içi parçalanıyor adeta ama susuyorum,
susmak zorunda hissediyorum kendimi.

Dudaklarımda "Sustum" ibaresi, ellerimde kocaman bir sensizlik.
En çok canımı yakanda bu zaten.

Ben susuyorum.
Susmalıyım.
Yalnız acılarım konuşmalı.
Fakat kimse duymamalı...

İçimizdeki çatışmaları yok edebilsem keşke... Seni pembe hayallerimize götürebilsem... Kömür karası gözlerinin parlaklığı gibi mutlulukları savurabilsem önüne...
Ama yapamam, yapmamalıyım. Dudaklarımdan kelimeler dökülmemeli...
Susmam lazım şimdi!
Yüreğim yansada tenimin beyazı gibi beyaz kalmalı senin için açtığım gönül sayfam...
Kanamamalı, acısını haykırmamalı. Susması lazım şimdi!

Bir tek yüreğim konuşmalı. O haykırmalı. O anlatmalı yaşadıklarını.
O hesabını sormalı ona yaptıklarının bedelini.
Herkesi ve de her şeyi susturmalı, o konuşmalı bir tek.

Toprakla alabora olmak çok mu yakın sence ?
Şunu anladım.
Ölmek demek değil şu mezar taşları.
Şurda yaşarkende yok olup gitmek varmış.

Dudaklarımda "Sustum" ibaresi, ellerimde kocaman bir sensizlik.
Ben sustum, yalnız acılarım konuşuyor. Fakat kimse duymuyor. . .
ciMciMe $üper payLaşımLar yapıo$un...VaLLa ne diyeyim teşekkür ediyorum.bu arada bu yazı $ana mı ait _? ii bak yüreğine Wink
qisemm Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ciMciMe $üper payLaşımLar yapıo$un...VaLLa ne diyeyim teşekkür ediyorum.bu arada bu yazı $ana mı ait _? ii bak yüreğine Wink

Eyw.Ben teşekkür ederim asıl..Ama genelde kendi yazılarım değil..Bazende aralarına bişiler de ben ekliyorum..Anlayacağın o kadar kabiliyetli değilim Smile Yüreğin dert görmesin...
yok cnm o da bi kabiLiyet =) ama payLaştığın yazıLarı çok beğeniorum .. yeni yazıLarLa görüşmek üzere öpüLdün Smile
cohk qsSLdi saqoL CiMCiMe
qisemm Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok cnm o da bi kabiLiyet =) ama payLaştığın yazıLarı çok beğeniorum .. yeni yazıLarLa görüşmek üzere öpüLdün Smile

Görüşür canım Smile
gsli_kiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cohk qsSLdi saqoL CiMCiMe

Teşekkür ederim..Wink
emeğine sağlık cimcimem yüreğin dert görmesin.......
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:emeğine sağlık cimcimem yüreğin dert görmesin.......

Yüreğine sağlık ablamm...
Yalanlarla ne geçti eline söyle bende bileyim!
Bu aşkta bir hatam var ise cezamı kes çekeyim…

Yalanlarla kurduğun dünyamı gerçeklerin yıktı! Olmayan bir dünyada seni yaşadım ben, aşkı tattım… bir kere sevdim bin kere öldüm. Sana dair olan kara defterlerimi kapattıkça yenisini koydular karşıma! Yalan olsan da yaşadım ben seni, aşkını…
Ben bir kere yalan söylediysem sana, senin dünyana ihanet ettiysem bir kere bile olsa da, daya silahını alnım,a çek tetiği kırpmadan gözünü!..

Sevmek güvenmekti benim için, sevmek inanmaktı sana…
Şimdi sen yoksun yanımda akan göz yaşlarım var!

Saklanacak köşen kalmayınca terk ettin, bırakıp gittin beni! Oysa ne çok inanmıştım ben sana… Ben sen olmuştum ve ben kendime hiç yalan söylemezdim!.. inanmıştım güvenmiştim sana! Seni çok sevmiştim!..
Gittin göz yaşlarımı bırakarak bana…

Bana daha dürüst olabilirdin seni öyle de sevebilirdim!
Sevmek aldanmakmış meğer. Aldandım ne diyeyim…

Sadece sevdamızı yaşayabilirdik. Sen, sen olsaydın. Sende beni kendin sansaydın…
İstediğim sendin önemli olan, asıl olan sen! Mutluluğu yaşardım ben yine seninle
yada sensiz ama gerçek senle…
Ben seni severdim yine, yine senin olurdum…
Sevmenin anlamlarının içinde aldanmayı öğrettin sen bana! Olsun sevdiğim bu da sevgiydi ya...!!!

tşkleeerrr cicimeeeeee yüregine saglıkkk...
Sayfalar: 1 2