:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Nasıl söyleyeceğim, nasıl yazacağım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Gözde sana nasıl söyleyeceğim, nasıl yazacağım.. Kelimelerim yetersiz, klavyem tutuk. Sana öyle hasretim ki bütün sözler ifadesiz. Senden önce yaşamamışım, senden önce ben ben değilmişim.Sen gittiğinden beri yine kendimde değilim. Seninle yaşadıklarım yetmiyor, anılar kalbimin acısını dindirmiyor.Ayrılık kapıyı çaldı, seni benden aldı.. artık içeri hiç kimse giremiyor. Sevemiyorum kimseyi, gözlerim senden başkasını görmüyor. Ellerim senden başkasına gitmiyor. Dudaklarım senden başkasını öpmüyor. Geceleri bir yorgan gibi çekip üstüme, karanlığı örtüyorum. Uzak yıldızların ışığı bile bu karanlığı delip geçmiyor. Yıldız yok, ay yok, bulut yok.. umut yok gözde. Umutsuz yaşanmıyor. Sokağa çıksam attığım adımlar boşlukta geziniyor, yağmurlar yağsa damlalar bana seni söylüyor. Çiçeklerin boynu bükük, güneş bitmiş. Dünya benden hesap soruyor. Bu ceza çok ağır gözde, bana reva gördüğün bu ceza çekilir gibi değil. Yüreğim sökülüyor. Hatamı biliyorum, yanlışın farkındayım.İstersen kapının eşiğinde küçük bir taş olayım itip kaktığın, yeter ki uzaklara fırlatıp atma beni. Pencerende bir kuş olayım, elinin tersiyle uçurma beni. İnce parmaklarında solgun bir çiçek olayım, buruşturup kırma beni.. Susup gittin, çekip gittin. Bir namlunun ucuna kurşunu sürüp gittin. .Ama öyle kaskatı öyle ağır ki ruhum, can damarım kesilse bir damla kanım akmaz. Gözlerim ufka dikili, bir küçük kızıl ışık bekliyorum senden..Bir aydınlık teli.. Bir umut..
bu deli sevdaya nereden bulaştım gülmeyi unuttum ağlamayla barıştım eskiden mutluydum gözyaşına karıştım en büyük yangını sen başlattın yüreğimde hadi ara itfaiyeyi gelsin söndürsün sen gider gitmez sel oldu gözyaşlarımla bu koca hayat hadi ara hadi ara gelsin durdursunlar bu seli deprem gibi oynattım heryeri yıktım döktüm kırdım camı pencereyi hadi kimi ararsan ara şimdi gelsin toparlasınlar bu evi ne yaparsan yap kimi ararsan ara aradığında bir bulamayacağın ben varım artık gidiyorum mutlu ol herşey senin olsun ha unutmadan herşeyi dağıttığım için üzgünüm sen toparlar yeniden bir hayat kurarsın ama benden bir başkasıyla ben yokum artık buda bir iz kalsın benden sana senin izin hep bende kalacak unutma bunu asla yalan dünyanın yalancı insanı hoşçakal
ardıç dinliyoruz demek Smile

çok güzel bi paylaşım teşekkürlerSmile
Yuregine saglik tesekkurler...
[COLOR="Black"]içinden gelenleri yazmışsın sanırım...bunları birde yüzüne söyleyebilse insan ne kadar farklı olurdu değilmi?...

tşkler bu güzel yazın için...
[/COLOR]