:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: HeRŞeYe RaÄžMeN VaZGeÇTiM SeNDeN..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Yollarımız ayrılıyor yine,beni yakıyor bu sevda ateşi,ayak izlerini ariyorum sonu gelmez kumsallarda.Dalgalar vuruyor yüzüme... kendimi denize atasım var, sonsuzluğa gidesim var, senden vazgeçesim var...

Ben çok denedim ,çok emek verdim ama bitti işte... O uzun geceler yok artık günlerimde...

Affet; sana ait hiç birşey yok artık bu kentte... Uykularımda hayalinle konuşmayacağım, senin kokunu içime çekmeyecegim artık... Gökyüzüne bakınca gözlerini hatırlamayacağım artık, sadece yalnızlıgımla ben...
Kendimi unuttum senin aşkından ama çıkarmalıyım seni içimden, kazımalıyım seni kalbimden. Bittim! gücüm kalmadı , cesaret edemiyor artık kalbim bir başkasını sevemiyor....

Sana neden aşık oldum ki anlayamıyorum...Ama artık oyun bitti uyandım bu aşk`tan saçmasapan gerginlikler yok artık, gerçek şuki ; yıktı beni gidişin...
Kıyılara vuran dalgalar gibiyim... Her vuruşumda kalbim paramparça oluyor, artık geri gelmeyeceksin geri gelmen için Dua`lar etmeyeceğim...

Çünkü senden vazgeçiyorum! Yalnızım artık mutlumusun, sana gücüm yok demiştim... Bana yalnızlığım ve onun arkadaşı yarınlar kaldı... Hiç gelmeyen yarınlar, seni özlememe neden olan anılar...Saçma sapanım bu günlerde bu kalp seni istemiyor çünkü sensizliğe alıştı.
Senden vazgeçiyorum....

Seni hızla akan şelalelere bırakıyorum sen yoksun düşlerimde artık sana akıtacak göz yaşlarımda kalmadı, Sel oldular , sen içinde yüzerken ben boğuluyordum...

Hoşçakal Sürgün gözlüm...Hoşçakal Geleceğim...
Herşeye rağmen Vazgeçtim Senden.....!!!!
Çünkü senden vazgeçiyorum! Yalnızım artık mutlumusun, sana gücüm yok demiştim... Bana yalnızlığım ve onun arkadaşı yarınlar kaldı... Hiç gelmeyen yarınlar, seni özlememe neden olan anılar...Saçma sapanım bu günlerde bu kalp seni istemiyor çünkü sensizliğe alıştı.
Senden vazgeçiyorum....

Yüreğine sağlıkk cnm..SadSadçok güseldii
Seninde okuyan gözlerine sağlık jnmm..
Senden vazgeçiyorum....

çok güzeldi cimcimem emeğine yüreğine sağlık
Sağol ablamm..Güzel yüreğin dert görmesin..