:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ÖyLe demeyin.Sizi anLayacak biriLeri mutLaka vardır!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
ÖyLe demeyin.Sizi anLayacak biriLeri mutLaka vardır!Hem yaLnızLık bizi OLgunLaştırır,yeni keşifLere hazırLar.BeLirsizLikse çoğu kez özgürLüğün kapıLarını açar bize!Hepimiz görünmez bağLarLa bağLıyız birbirimize!İşte bu bağLarı görebiLmek ve birbirimizi anLamak için daha çok çaba harcamaLıyız.Bize çoğu kez anLamsız görünen oLayLarın,tesadüfLerin ardındaki gizLi anLamı göremiyoruz...
O Şimdi ne yapıyordur......?
Kim diye soruyorum şaşkınLıkLa..
AyrıLdığınız insan! Sizi anLamadığını düşündüğünüz...
Biz uyku nedir biLmezken,İçimden karanLık bir ürperti geçiyor; Uyuyordur ,bu konuştukLarımızdan hiç haberi yoktur.DanteLLerLe,puLLarLa kapLı yastığında uyuyordur.Bence o şimdi sizin uykunuzu uyuyordur,sizin rüyanızı görüyordur!Kim biLir beLki birazdan uykusundan ağLayarak uyanacak ve bu konuşmayı duymadan duyacaktır...Sizin varLığınızda onun için yaşattığınız her duyguyu hissedecektir.Hiç tahmin edemeyeceğimiz işaretLerLe anLayacaktır bunu!İnsanLar arasındaki bu büyüye inanmak gerekir.KarşıLaşmaLara tesadüfLere inanmak gerekir.MucizeLer...Yaşadığımız herşeyin,en anLamasız görünenin biLe ardında bir anLam yatar!...
Sizin varLığınızda onun için yaşattığınız her duyguyu hissedecektir.

İnş. yazında dediğin gibi olur...Eğer olursa da bu benim için bi mucize demektir..teşekkürler..
Sen mucizeLere inan Wink AnLamLar anLamını yitirdiği an anLamsızLıkLar anLanım kazanıyor! Kimse senden değerLi değiL ben teşekkr ederim
emeqine saqLık çohk anLamLı ßi yazı..!
sen saoLsun anLamLar bizim anLamsızLıkLar onLara ait
evet cok guzel ellerıne saglık