:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Papatyam..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Papatyam..

Sana olan sevgim ?yle bir yang?n ki ...Y?llard?r kopan f?rt?nalar onu sadece k?r?kledi...Her zaman sevginle yeniden in?a ettim k?lden yerleri...Dudaklar?nla tekrar yakt?m o dingin yerleri..
Sana olan sevgim ?yle ye?il ki ...U?suz bucaks?z...Her ya?murda ?amura bulanan o ye?il g?ne?inle kuruyup benzendi yeni renklere...
Sana olan sevgim ?yle bir okyanus ki...??inde bir damla olamad? kimse..T?m okyanus senin ya?murlar?nla b?y?d?;derinle?ti..?yle bir okyanus ki ;sen vars?n her damlas?nda..
Sana olan sevgim ?yle bir ???k ki....G?ne?i aratm?yor gecelerime...Apayd?nl?k k?r karanl?k bile seninle..
Belki b?y?k sevgin bunlar?n nedeni...Belki yalans?z sadakatin...
Vurdum duymazl???n,asili?in,sertli?inin ard?ndaki o s?cac?k y?re?in...
D???n?yor musun bilmiyorum ge?mi?i benim kadar...?lk ellerimizin kenetlenmesi,ilk ?p???n,ilk bak???n...Hep vard?n sanki...Hep sendin...Herkeste senden bir par?a vard?..Ne kadar aptalm???m halbuki...Kimse sen olamaz ki...
Kimselerin g?rmedi?i;benim bile sadece hissetti?im;dokunmad???m,g?remedi?im,duyamad ???m o e?siz y?re?in...
Dilinden ??kan,y?z?nden ge?en,sat?rlara d?kt???n her ne olursa olsun;biliyorum ki SEN HEP VARSIN,HEP OLACAKSIN o e?siz y?re?inle...?yi ki bensin;iyi ki senim...?yi ki benimsin;iyi ki seninim...?yi ki vars?n papatyam!