:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ey Sevgili...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Ey Sevgili ...

Varliginda yok oldugum ve bu yok olusta ruhumu buldugum sevgili...

Hasretinin yasama gucu verdigi sevgili , nefes alislarimda goz kirpislarimda , var olan sevgili .Uzat ellerini tutatim tutayimda gotur beni senin cennet kokulu dunyana .Mecnunun leylasina yanisinin kozu sevgili...

Ey Sevgili ...

Yok olusunda huzur buldugum sevgili.Beni oldurmeden gitmis olman bile varligin kadar huzur veren sevgili.Umut her gece yastiga basini koydugunda yeni gunesin aydinligi ile gozunu acmaktir . Oysa yasanacaklarinda yasanmislardan farki olmayacaktir.Cunki gozumu her acisimda yanimda yoksun sevgilim ...

Ama yinede umut en son kaybedecegimiz duygu degilmidir ? Var olacagini umut etmek beklemek degilmidir beni ayakta tutan . Bir daha olmayacagini dusunmek hayallerime pramga vurmaktir .Ben zaten varligina esir dusmusken yoklugunun esaretini yasamam mumkunmu ? Sen yoklugunla yakarken sinemi ben nasil yanmayayimki ? Ates uzaktan guzel gelir insana yaklasinca acisini hisseder beden su an ismini hatirlayamiyorum ama o sair gibi sesleniyorum sana " ATES NEKI GEL ICIMDE YANANI GOR " . Bu yangin sana ulasmamin bedeli hayallerimde yasatmamin uykularimin umudu uyanmisligimin umudu olsa gerek ...

Ey Sevgili...

Gidisinde hep donusunu hayal ettigim ve sonsuza dek bekleyecegim sevgili...

Derelerin nehirlerle birlesmesi denize dokulmesine engel degilki vuslatin adi denizse ne cikar birlesmenin adi nehir olmus irmak olmus . Ayrilik sondurebilirmi icimdeki alevlenmis atesini.

Ey Sevgili...

Karanliktir butun kirlilikleri gizleyen oysa sevdanin yuzu aydinlik olmalidir.Eger erkekceyse yasanilan olmasa bile sevilen yaninda yoklugunda hayallerin ve umutlarin dahi aydinlik olmalidir ki sevilene yakissin sevda .

Sevda olmek demektir sen beni oldureli cok zaman olmasa bile sensiz gecirdigim tek gun bile bana agir geliyor ve olumun tadi seninle guzel sevgili...

Ey Sevgili...

Sana olan duygumun ve sevgimin karsisinda bu mektubun cok hafif kaldigini biliyorum ama belki bir nebzede olsa sana olan o buyuk sevgi ve feryadimi anlatmama yardimci olur ....

Ey Sevgili ..

seni seviyorumm...
umarim begenirsiniz Smile
teşekkürlerrr,çok güzel bir yazı Smile
begendigine sevindim Smile
emeğine sağlık güzeldiSmileSmile
tesekurler okuyan gozlerinize saglik Smile
sağol ya gerçekten güzel olmuş..
Ey Sevgili...

Karanliktir butun kirlilikleri gizleyen oysa sevdanin yuzu aydinlik olmalidir.Eger erkekceyse yasanilan olmasa bile sevilen yaninda yoklugunda hayallerin ve umutlarin dahi aydinlik olmalidir ki sevilene yakissin sevda .

teşekkürler güzel yazı...
begendigine sevindim Smile
çok güzel çok duygulandim bak bunu burda görünce
Güzelmis ha simdi daha iyi anladim Eee kime yazildi
.. sanada tsk canim layik görüp yazmissin ellerin dert görmesin Wink
Sayfalar: 1 2 3