:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ...GiTMeSeYDiN De...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Bekler miydin acaba benim gibi böyle özler miydin?Benim gibi yalnız hisseder miydin kendini onca kalabalıgın arasında? Tekrar aramayacagını dönmeyecegini bildigin halde her gün her saat her saniye dönmesi için yalvarır mıydın Tanrı'ya? Bir kere daha sadece bir kez daha doyasıya sarılmak için dualar eder miydin gecelerce? Küçücük ama sacma bi umut besleyerek belki oda özler belki oda günün birinde sever der miydin? Benim gibi sesini son kez duymak için duymayacagını bilsende her dakika aramasını bekler miydin?

Peki ben simdi istesem döner misin? Sever misin özler misin yine eskisi gibi? Keşke özlesen keske arasan sevsende böyle sebepsiz gitmesen...Gidipte beni bu koskoca şehirde yapayalnız bırakmasaydın da gelseydin özledim seviyorum deseydin...Deseydin de gitmeseydin...
Beni böyle gönlü buruk kirpikleri hep ıslak gözlerimdeki yaşla aklı hep sende bırakmasaydın...Özletmeseydin...
Ne olurdu gitmeseydin?Gidişin öyle zamansızdıki buna hiç hazır değildim...

Ama biliosun ki unutamadım cünkü bunu sen istemiştin...
[YT]d6keXgDDWa8[/YT]
bu güzel paylaşıma bu da bende küçük bir armağan...
Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:
Sağol canım benım..Renk katmışsın..
rica ederim sever misin bilmem bu parçasını ama koydum senden izinsizSmileSmileSmilebeğendiysen ne mutluSmileSmile
Sen koyarsında ben sevmem mi...İnanmazsın belki ama en sevdiğim parçası..SmileHem izin almana ne gerek var ki Smile
SmileSmileSmileSmile hadi ya içime doğdu demekki aklıma biranda bu şarkısı geldi SmileSmileçok memnun oldumSmileSmileSmile
Eee bi insanın yüreği temiz olunca böyle oluyo işte Smile
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmilesağol benimkisi sadece karşımdaki insanın ufak bir yansımasıSmileSmileSmile
Smile Smile sağol canım..
En can alıcı noktasını aradım ama baştan sona insanın canını yakıyor...sağol cnm..tşkler..SadSadSadSad
Sayfalar: 1 2