:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: aa güzelmiş burası ya:p:D
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Selam ben sevinc herkeze selamcıklar:tey:
slm hoşgeldin nbr nasılsın tatil nasıl karne nasıl orda havalar nasıl nese sıktım Big Grin

hoşgeldin Big Grin
hoşbuldukn valla karne baya iyi geldi beklediğimdenConfusedmiley17: burda havalar çok sıcak ya:yikildim: aa rapçiyizz
yess Big Grin sende galiba Big Grin
evt ama rapçi tam degil rockda var biz arkadaşlarla zaten rock rap karışık yapıyoruz Big Grin
hmmmm nasıl yane Big Grin rock-rap yapıyoruz derken Big Grin ben sadece rap hatta sadece T-RAP Big Grin
rap türçe rap tabikide rockda punk rock hard rock hiç sevmemBig Grin arkadaşın gitari var bi arkadaşda baya güzel söz yazıyo bende güzel rap söylüyorumBig Grin
hmm güzel sen hangi rapper ı beğeniyosun bu arada tanışma yerini sohpete çevirdim ama kusura bakma Big Grin
öle oldu birazBig Grin ama gece olunca kimsede yokBig Grin ben en çok deka grubu beyeniyorum rapkit özellikle bide medusa sahtiyan sansar alaturka mazver bide
underground yani bu sitede çok sagocu var ama yeraltında süper rapperlar var Big Grin bu arada mesaj attım bir bak Big Grin
Sayfalar: 1 2 3